מתגרשים? מעוניינים לערוך הסכם גירושין?

כאן תמצאו מידע וטיפים שימושיים לגבי הסכם גירושין.

בנוסף, באתר זה מאגר מידע מקיף על גירושין.

המשרד מתמחה בגירושין ודיני משפחה. ניתן לפנות אלינו בכל שאלה או בקשה.

הסכם גירושין

מטרת עריכת הסכם גירושין היא לשים קץ להתכתשויות בערכאות ו/או להימנע מהן כבר למן ההתחלה, ע”י כך שבני הזוג המתגרשים מסדירים, בדרך של הסכמה הדדית ביניהם, את כל המחלוקות והעניינים הרלוונטיים העומדים על הפרק מבחינתם בקשר עם גירושין.

הסכם גירושין קובע ומסדיר מבחינה משפטית את אופן פירוק התא המשפחתי, וכן את עיצובו ומסגרת התנהלותו העתידית, לתקופה שלאחר גירושין.

חשיבותו העיקרית של הסכם גירושין מקצועי, מתבטאת ביכולתו לצפות את כל הקשיים והבעיות השונים והרבים, אשר עשויים להתרחש כתוצאה מתהליך כה רגיש ומורכב של גירושין, ובתוך כך למנוע התלקחות סכסוכים בעתיד בין בני הזוג.

הסכם גירושין גם יחסוך לכם זמן, אנרגיה וכסף.

ניתן לערוך הסכם גירושין בכל שלב, בין אם רק זה לא מכבר החלטתם להתגרש וטרם הגשתם תביעות גירושין ובין אם אתם כבר מצויים בעיצומם של מלחמות גירושין מתישות בערכאות ומעוניינים לשים קץ למאבק המשפטי ולהתגרש בהסכמה.


כיצד עורכים הסכם גירושין מקצועי?

כדי לערוך הסכם גירושין, על הצדדים לגבש הסכמות על כל הסוגיות הרלוונטיות לגירושין (ולמצער, חלקן), או לרצות, באופן כן ואמיתי, להתגרש בהסכמה הדדית ולנסות להגיע ביניכם להסכמות, במטרה לגבש ולערוך הסכם גירושין.

קיימות מספר אפשרויות לעריכת הסכם גירושין מקצועי, כפי שנפרט כאן.

עורך דין גירושין משותף

פניה משותפת אל עורך דין גירושין מומחה, למען ילבן עם הצדדים את הנושאים העומדים על הפרק ויערוך עבורם ומטעמם הסכם גירושין, על בסיס ההסכמות אליהן הן הגיעו באופן הדדי.

עורך דין גירושין משותף ייצג את שני בני הזוג המתגרשים.

היתרון של גירושין באופן האמור הוא חסכון בכסף, שכן רק משרד עורכי דין אחד נמצא בתמונה, אולם החיסרון הגדול שלו, מתבטא בכך, כי אלא אם כן ישנה הסכמה מלאה על כל (ולמצער, מרבית), הסוגיות שבמחלוקת בין הצדדים, עורך דין גירושין אחד לא יוכל לייצג נאמנה אינטרסים מנוגדים אפשריים, אשר ישנם ו/או ייווצרו, במהלך התהליך, בין הצדדים (ולכן, יש רבים הטוענים, כי הליך מסוג זה אינו מומלץ).

ניהול משא ומתן בין עורכי דין גירושין

פניה של כל צד אל עורך דין גירושין מטעמו, למען ינהל משא-ומתן מול עורך הדין של הצד השני, כאשר כל עורך דין מייצג אך ורק את האינטרסים של הצד שלו, ולכן היא מומלצת.

במידה והמשא-ומתן בין עורכי הדין לגירושין אכן יישא פרי, יאפשר הדבר עריכת הסכם גירושין בין הצדדים, לאחר קבלת ייעוץ וטיפול משפטי מקצועי ובלתי תלוי עבור כל אחד מהצדדים המתגרשים.

במקביל, כל עורך דין גירושין ידאג לכלכל בקפידה את צעדי לקוחו ולתכנן מראש אסטרטגיית גירושין חכמה, למקרה שהמשא-ומתן ייכשל לבסוף.

הליך גישור גירושין

פניה משותפת של שני הצדדים המתגרשים אל מגשר גירושין (רצוי שיהיה גם עורך דין המתמחה בנושא גירושין), מקצועי וניטרלי, למען יסייע בידם, במסגרת של הליך גישור גירושין, ליישב את המחלוקות.

הליך הגישור הוא אלטרנטיבה מצוינת של גירושין מהירים בהסכמה, באופן מכובד, מהיר וזול.

ההליך בנוי מפורמט של מספר פגישות גישור, המתקיימות באווירה רגועה ונעימה, עם תקשורת חיובית בין הצדדים ומתוך ראיה הצופה את פני העתיד, במטרה לנסות ולמצוא מכנה משותף ביניהם, בסיועו המקצועי של המגשר, ולעבור ממחלוקות להסכמות, לשם גיבוש הסכם גירושין, הדדי והוגן, אשר הם הוראותיו השונות קבעו הצדדים בעצמם.

במקביל, כל צד רשאי, כמובן, גם להיוועץ בכל עת עם עורך דין גירושין מטעמו, כדי לקבל חוות-דעת בקשר עם הסכמות המושגות בהליך גישור הגירושין, וכך לשמור על זכויותיו המשפטיות.

שירותי המשרד

כללי

למשרד עורכי דין, נוטריון וגישור  עמית ורד בראשון לציון ניסיון עשיר והתמחות בתחום גירושין ודיני משפחה, לרבות ניסוח הסכם גירושין, ו

משרדנו ילווה אתכם לאורך כל הדרך, באופן מקצועי, אישי, צמוד ומסור, אגב גילוי רגישות רבה למורכבות הנושא של גירושין, וזאת למן תחילת ההליך ועד לחתימת הסכם גירושין נכון ומוצלח, אישורו ע”י בית המשפט לענייני משפחה וסידור הגט בבית הדין הרבני. ולחלופין, במסגרת ייצוג משפטי בניהול תיקי גירושין בערכאות של בית המשפט לענייני משפחה ובית הדין הרבני, לפי העניין ובמידת הצורך, על כל הכרוך בכך.

המשרד זכה להוקרה ומוניטין בתחום גירושין ודיני משפחה. משרדנו חתום על הצלחות והישגים ויש לו מאות לקוחות מרוצים בתחום של גירושין, מאז היווסדו בשנת 1998 ועד היום.

אנו מאמינים, כי חזון יוצר מציאות, ולפיכך פועלים בנחישות ובעצמה רבה, בכל האמצעים ובכל זמן נתון, לשם שמירת וקידום האינטרסים של לקוחותינו בדבקות בכל הקשור עם עריכת הסכמי גירושין בהסכמה, לשם מתן המענה, הפתרונות והתוצאות המיטיבים ביותר עבורם, במטרה להובילם להצלחה, בכל פעם מחדש. כל זאת, אגב חתירה תמידית למצוינות שירותית ומקצועית וניווט הנושא המשפטי שבטיפול במסלול היעיל, הנכון והמתאים ביותר, לפי המאפיינים והצרכים הייחודיים של כל לקוח. בשביל זה אנחנו כאן.

יצירת קשר

גולשים נכבדים,

אם התרשמתם ממשרדנו והנכם מעוניינים לקבל מאיתנו ייעוץ משפטי ו/או ליהנות מהשירותים המשפטיים שלנו בתחום של עריכת הסכם גירושין, לרבות האופציה מצוינת של גירושין בהסכמה במסגרת ניהול גישור גירושין במשרדנו,, הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר לתאום פגישה באווירה נעימה ונשמח לסייע ולהציע לכם מענה ופתרונות מקצועיים ומותאמים אישית לנסיבות, לצרכים, למטרות ולשאיפות הייחודיים שלכם.

נשמח לראותכם ולהכירכם.

לתיאום פגישה בנושא הסכם גירושין  – התקשרו עכשיו: 03-9499555


עריכת הסכם גירושין חכם

עריכת הסכם גירושין חכם בין בני זוג, המעוניינים להיפרד ולסיים בהסכמה הדדית את מערכת הנישואין, היא הדרך הטובה והנעימה ביותר לסיים מערכת נישואין, אשר עלתה על שרטון, ללא צורך להיגרר להתדיינויות ממושכות בערכאות משפטיות, הכרוכות בזמן, אנרגיה, הוצאות בלתי מבוטלות ותחושות בלתי נוחות, או, אם כבר החלו, להביא לסיומן. הסכם גירושין בדרך של הסכמה הוא פתרון מועדף, אם כי לא תמיד אפשרי, שכן כאמרת הקלישאה הידועה “לטנגו צריך שניים”.

אפשר לערוך ולחתום על הסכם גירושין במידה והגעתם בעצמכם להסכמה טרם נקיטת הליכים משפטיים, באמצעות פניה לעורכי דין המתמחים בתחום לשם קבלת ייעוץ משפטי והכנת הסכם גירושין מסודר, או, למשל, הסכם גירושין הנערך במסגרת הליך גישור גירושין, זאת מבלי שכף רגלכם תדרוך בבית המשפט, או בבית הדין הרבני (למעט דיון קצר לשם אישור ומתן תוקף לגבי הסכם גירושין) ואפשר, כמובן, גם להגיע לאישור הסכם גירושין בכל שלב בהמשך, לאחר הגשת תביעות בבתי משפט.

בכל אופן, תמיד רצוי להגיע לכדי הסכם גירושין נכון, מאשר להמתין, כי גורלכם ייחרץ ע”י ערכאות בפסקי-דין שיינתנו במסגרת הליכים משפטיים, אשר יכולים להימשך שנים ותוצאתם לעולם אינה ידועה מראש.

עורכי דין גירושין מנוסים ידעו לזהות במהרה את האינטרסים החשובים לכם באמת והנקודות המהותיות השנויות במחלוקת, תוך נטרול ריבים חסרי תכלית ובתוך כך למקד אתכם במטרות ובנושאים החשובים עבורכם, זאת על-מנת להביאכם לגיבוש וחתימת הסכם גירושין חכם ונכון, דהיינו, הסכם גירושין כזה שישקף את המטרות העיקריות אותן ברצונכם להשיג, מנקוטת מבטכם ובהתאם לצורכיכם הספציפיים שלכם בנסיבות העניין.

חשוב, כי תמצאו עבורכם עורך דין בעל ותק וניסיון רב, מומחה בטיפול בתיקי גירושין ובאסטרטגיה של גירושין, כולל ניסוח הסכמי גירושין, אשר יהיה נבון, חד-מחשבה, יצירתי ומקצוען בתחום גירושין, ואף בתחומים משיקים ורלוונטיים, כגון: דיני חוזים (לבקיאות בניסוח של חוזים), דיני עבודה (בסוגיות של איזון משאבי פנסיה וזכויות סוציאליות), עורך דין מקרקעין ומיסוי נדל”ן (למשל: במידה ובמסגרת הסכם גירושין מתבצעת מכירת דירה או העברת זכויות בדירה ע”י המתגרשים, וכו’), וכיו”ב; שכן עסקינן, בדרך כלל, בטיפול המחייב בקיאות רבה, וכן ראיה מרחבית של מצב הדברים לאשורו, הכול על-מנת, כי הסכם הגירושין שלכם ישקף וישמור באופן מדויק ומקצועי על כל האינטרסים החיוניים לכם, לרבות השגת המטרות הגלויות והסמויות שלכם, אשר תמיד משתנות, ממקרה למקרה, לפי הנסיבות האישיות של בני הזוג המתגרשים.


מה כולל הסכם גירושין?

המטרה העיקרית של גירושין בהסכמה ועריכת הסכם גירושין ע”י עורכי דין גירושין, היא להגדיר ולעצב מחדש את התא המשפחתי שלכם לאחר פירוקו. החשיבות של הסכם גירושין חכם ונכון היא ביכולתו להסדיר באופן מקצועי את כל העניינים הקיימים, וכן לחזות קשיים ומהמורות עתידיים, העלולים להתעורר בהמשך חייכם, ובתוך כך למנוע מחלוקות בעתיד.

הסכם גירושין טוב ינוסח באופן כזה כך שיהא ברור, חד-משמעי, מפורט ומדויק, אשר ימנע מהצד השני, ככל הניתן, אפשרות להגיש בעתיד דרישה ו/או תביעה העומדות בניגוד לקבוע במסגרת הסכם גירושין, אשר כבר נחתם ואושר ע”י בית המשפט.

כל הסכם גירושין הוא חוזה אינדיבידואלי, מיוחד ומורכב, בהתאם לנסיבות הספציפיות של כל מקרה לגופו, ולכן לא ניתן לספק כאן “מתכון” להכנת הסכם גירושין כמו בספר בישול. יחד עם זאת, ניתן לכם כאן להלן מספר דגשים, אשר ישפכו לכם אור על הנושא של הסכם גירושין.

מרבית הסכמי הגירושין כוללים התייחסות לארבע סוגיות מרכזיות, כלהלן:

1. משמורת ילדים קטינים, וכן הסדרי שהות.

2. מזונות ילדים קטינים.

3. חלוקת כספים/הרכוש.

4. הגירושין (הגט עצמו).

חשוב מאוד לדאוג, כי הסכם גירושין ייערך באופן ע”י עורך דין גירושין מנוסה, באופן מקצועי וינוסח באופן מפורט, בהיר, מובן וחד-משמעי, עם התייחסות לכל הנקודות הרלוונטיות, כדי שלא יתעוררו בעתיד מחלוקות שונות בדבר פרשנותו, וכיו”ב.

להמשך קריאה בנושא זה – לחץ על הקישור הבא.


אישור הסכם גירושין בבית משפט למשפחה

לאחר חתימת הסכם גירושין, באמצעות עורכי דין לגירושין, יש להגישו לבית משפט לענייני משפחה, או לבית דין רבני על-מנת לאשרו בפניהם, שאחרת אין לו תוקף משפטי מחייב.

אישור הסכם גירושין בבית משפט לענייני משפחה, או בית דין רבני אינו הליך פורמלי גרידא, שכן לעתים הם מסרבים לאשר הסכמי גירושין, אשר נראים כנוגדים את טובת הקטינים, סעיפים שאינם מוסריים ו/או בלתי חוקיים ו/או הנוגדים את תקנת הציבור.

אנו ריכזנו לכם הסבר קצר בדבר הפרוצדורה להגשת הסכם גירושין לאישור בית המשפט לענייני משפחה, מדוע היא נחוצה, מהלך הדיון, ועוד.

להמשך קריאה בנושא זה – לחץ על הקישור הבא.


הליך הגירושין (סידור הגט) בבית הדין הרבני

השלב האחרון, אשר מסיים למעשה את הליך הגירושין, הוא שלב ביצוע הגירושין עצמם, דהיינו, הליך סידור הגט בבית הדין הרבני.

לאחר שלב אישור הסכם הגירושין ע”י בית המשפט לענייני משפחה, מגישים בקשת גירושין, בצירוף עותק של הסכם הגירושין (כשהוא מאושר, כאמור) לבית הדין הרבני, כדי להתחיל לבצע את הגירושין.

להמשך קריאה על נושא זה – לחץ על הקישור הבא.


__________

מחפשים עורך דין לעריכת הסכם גירושין?
גירושין הוא נושא רגיש, מורכב וטעון.
בחירה נכונה של האדם, המקצועיות והאישיות – היא המפתח להצלחה.
בואו לפגוש אותנו ותרגישו באינטואיציה שלכם האם אנחנו מתאימים לכם.
אנחנו כאן בשבילכם, התקשרו עכשיו: 03-9499555
__________
לייעוץ משפטי ו/או תיאום פגישה, צרו קשר עכשיו צור קשר
up

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מעדיפים להתקשר? 03-9499555 | הפנייה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצדכם. סודיות מוחלטת מובטחת.
close
שינוי גודל גופנים
WhatsApp chat