חושבים על הסכם ממון?

באתר זה תוכלו לקרוא כל מה שחשוב לדעת על הסכמי ממון.

משרדנו מומחה לעריכת הסכמי ממון מקצועיים מותאמים אישית.

ניתן גם לאשר אצלנו הסכם ממון (טרום נישואין, או לידועים בציבור) ע”י נוטריון.

נשמח לעמוד לרשותכם לכל שאלה או בקשה.

כל המידע והטיפים על הסכם ממון – כאן באתר!

אם הגעתם לעמוד זה של הסכם ממון לדוגמה, כנראה שהנכם שוקלים לערוך הסכם ממון או מתעניינים בנושא.

מעבר לנוסח הסכם הממון לדוגמה אותו אנו מביאים בעמוד זה למטה, הנכם מוזמנים לעיין במאגר המידע המשפטי המקצועי המקיף העומד לרשותכם כאן באתר בנושא של הסכמי ממון, ובכלל זאת: דפי מידע, טיפים, מאמרי עורכי דין, מדריכים , חקיקה, ועוד.

לכניסה למדריך המוביל ברשת על הסכמי ממון בישראל, נא לחצו כאן:


הסכם ממון לדוגמה – נוסח הסכם ממון לצפייה ולהורדה

נדגיש, כי המדובר בנוסח הסכם ממון דוגמה בלבד, וכי הוא כולל רק במסגרת אפשרית אחת מתוך אפשרויות רבות הקיימות בנושא, וזאת במתכונת של גרסה מקוצרת ובסיסית, אשר נועדה לעיון לשם הכוונה אינפורמטיבית בלבד.

לתשומת לב, הסכם ממון אותו עורך משרד עורכי דין עמית ורד ללקוחותיו הוא מקצועי מאוד ושונה לחלוטין לעומת הנוסח התמציתי והפשוט של הסכם ממון המובא כאן, בהיותו ברמה משפטית גבוהה בהרבה, ובין היתר, מפורט וכולל סעיפים, הוראות ומנגנונים משפטיים ייחודיים, נוספים ורבים, כאשר הוא מבוצע ומותאם באופן בלתי אמצעי לאחר מפגש/ים אישי/ים, בהתחשב בנתונים, צרכים, רצונות ומטרות ספציפיים, המשתנים בין אדם לאדם, לפי נסיבות העניין.

לצפייה בנוסח הסכם ממון לדוגמה (טרום נישואין) – נא לחצו על האייקון:

 הסכם ממון לדוגמה - משרד עורכי דין עמית ורד

 

 

אזהרה והבהרה משפטית חשובה: הנוסח של הסכם ממון לדוגמה המצורף לעיל לא נועד לשימוש, אלא רק ליתן מושג אינפורמטיבי כללי בלבד על המתכונת עריכת של הסכמי ממון. כל מקרה הוא שונה, ולכן מומלץ להיוועץ עם עו”ד העוסק בתחום, בהתחשב בצרכים ונתונים ספציפיים, טרם ביצוע כל פעולה. נבהיר, כי לאתר ו/או בעליו ו/או מי מטעמם לא תהא בשום אופן אחריות ו/או חבות כל שהן, בין אם כספית ובין אם אחרת, מכל סוג ומין שהוא, כלפי גולשים עקב שימוש, אם יבוצע בכל זאת, למרות האמור, בנוסח הסכם ממון דוגמה לעיל, כולו ו/או חלקו. עצם הצפייה בקובץ המצורף של הסכם ממון לדוגמה מהווה הסכמה והתחייבות בלתי חוזרת מצד הגולש כלפי האתר ו/או בעליו בקשר עם האמור לעיל, וכי לא תהא להם ו/או מי מטעמם כל דרישה ו/או טענה ו/או תביעה, מכל סוג ומין שהוא, כלפי האתר ו/או בעליו ו/או מי מטעמו בנושא זה. להסרת ספק, אין להסתמך על נוסח הסכם ממון לדוגמה לעיל ו/או לפעול לאורו. לפני עריכת הסכם ממון מומלץ להיוועץ עם עורכי דין.


מי אנחנו? – מומחים להסכמי ממון

עמית ורד משרד עורכי דין נוטריון וגישור מתמחה בתחום של גירושין ודיני משפחה, על כל היבטיו.

בין היתר, אנו מתמחים בעריכה וניסוח של הסכמי ממון, ניהול הליכי גישור גירושין, וכן הליכי גירושין בהסכמה נוספים, עריכה וניסוח של הסכם גירושין, הסכם שלום בית ולחילופין גירושין, ייצוג בתביעות משפטיות בנושא של גירושין ודיני משפחה, עריכת צוואה, לרבות צוואה הדדית בין בני זוג, ועוד.

כמו כן, ניתן לבצע במשרדנו אימות נוטריוני של הסכמי ממון טרום נישואין ע”י עורך דין נוטריון עמית ורד, באופן מקצועי, יעיל ומהיר.


__________

קשה לכם לבחור עורך דין להסכם ממון? יודעים למה?
כי הנושא רגיש ומעבר לפרמטרים ‘היבשים’ הרגילים, חשוב שהקשר הזוגי לא ייפגע.
בחירה נכונה של האדם, האישיות היא המפתח להצלחה!

בואו לפגוש אותנו ותרגישו באינטואיציה שלכם האם אנחנו מתאימים לכם.

דברו איתנו: 03-9499555
__________
לייעוץ משפטי ו/או תיאום פגישה, צרו קשר עכשיו צור קשר
up

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מעדיפים להתקשר? 03-9499555 | הפנייה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצדכם. סודיות מוחלטת מובטחת.
close
שינוי גודל גופנים