עורך דין פלילי

מאמר מקצועי מאת עורך דין פלילי.

בחירת עורך דין פלילי

חשד למעורבות בעבירות פליליות הוא תמיד חוויה לא נעימה, ולצורך העניין, אין הדבר משנה אם מדובר באדם נורמטיבי מן השורה, או באדם אשר מסיבות כאלו ואחרות עבר את גלגלי השיניים של המערכת המשפטית כבר פעמים רבות. מתוך כלל הדברים אותם אדם החשוד בעבירה פלילית צריך לעשות, בחירת עורך דין פלילי, הינו ככל הנראה הצעד החשוב והמהותי ביותר, אשר ישפיע בצורה המהותית ביותר על השתלשלות העניינים, ועל האופן בו יבואו אל סיומם.

 

ישנם עורכי דין רבים לפלילים. כיצד, אם כן, תבחרו את עורך הדין הפלילי המתאים ביותר עבורכם? ישנם כמה שיקולים אליהם כדאי לכם לתת את הדעת:

התאמה לעבירה

בישראל פועלים אלפים רבים של עורכי דין, כאשר רק מיעוטם מתמחה בפלילים. גם בקרב עורכי דין לפלילים יש מנוסים יותר ומנוסים פחות, וכן עורכי דין המתמחים בעבירות פלילים מסוימות יותר מבאחרות. לפיכך, כדאי לבחור בעורך דין פלילי מנוסה, אשר מתמחה בסוג העבירות הרלוונטי לחשדות בעניינכם. את ניסיונו של עורך הדין מומלץ בחום, לא לקבל כמובן מאליו, ולבדוק פסקי דין בנושאים דומים בהם השיג עורך הדין הישגים ראויים לציון.

ניסיון מקצועי, או ותק

ראוי לציין כי לא תמיד עורך הדין הידוע והיקר ביותר הוא גם המתאים. ישנם סוגים שונים של עבירות פליליות ודרגות שונות בתוכן. לדבר זה משמעות, שכן, כפי שלא תרצו לשכור את שירותיו של עורך דין פלילי לא מנוסה, כאשר אתם חשודים או מואשמים בעבירה פלילית חמורה, כך לא תמיד עורך דין בכיר מדי ישרת את מטרתכם, במקרה של עבירה פלילית קלה. ראשית, בענף בו "כולם מכירים כולם" שכירת שירותיו של עורך דין בכיר מדי עלולה להתפרש בבחינת "על ראש הגנב בוער הכובע". יתירה מזאת, עורכי דין המתמחים בעבירות חמורות לא בהכרח יהיו מצויים דיו בחומר ובטכניקות האופייניים לעבירות קלות. למעשה, לא מן הנמנע כי יעדיפו להפנותכם לעורך דין פלילי צעיר יותר, שיהיה פנוי להעניק לכם שירות מלא.

עלות

לא לחינם נושא העלות הוא הנושא האחרון המופיע במאמר זה (אף על פי שמובן כי ישנם עוד שיקולים רבים בנושא). "אין מחיר לחופש" אומרות מילות השיר, ויש בהן יותר מגרעין של אמת. יותר מדי אנשים נמצאים בכלא, או לפחות נמצאים בכלא תקופות ממושכות מדי, פשוט מפני שידם לא הייתה משגת לקבל ייצוג משפטי מקצועי דיו. יש אנשים שאין להם ברירה אלא להשלים עם זאת. אם יש בידיכם להרשות לעצמכם ייצוג של עורך דין פלילי מקצועי מתאים, הרי שגם אם הדבר יקשה עליכם ביותר, מומלץ להשקיע בבחירת עורך דין פלילי ראוי. אחרי הכול, דבר לא יפצה אתכם על הפגיעה במוניטין, ביכולת ההשתכרות ועל אובדן החופש. לפיכך, השקיעו בעורך דין פלילי טוב עכשיו, ודאגו להתאושש כלכלית אחר כך – רק עשו זאת בחוכמה ובמגבלות החוק, כמובן.

לייעוץ משפטי או תיאום פגישה, צרו קשר עכשיו:

בטלפון: 03-9499555 (רב קווי)
בדוא"ל: info@amitvered.co.il

או מלאו פרטים בטופס הבא:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין ואינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצדכם. אנו נחזור אליכם בהקדם. סודיות מובטחת.

צור קשר ללא התחייבות

מעוניין לקבל מידע וטיפים (דיוור)

נושאים לעיון

קניית / רכישת דירה

קניית / רכישת דירה

מכירת דירה

מכירת דירה

לחיצת יד בין אנשים

מקרקעין ומיסוי נדל"ן

דף עם זכוכית מגדלת ומילת גירושין

גירושין

גשר מעל לנהר

גישור גירושין

הסכם ממון

הסכם ממון

צוואה

צוואה

נוטריון בראשון לציון

נוטריון בראשון לציון

מאמרים

מה חדש?

שלום וברוכים הבאים

אנו שמחים לארח אתכם באתר הייחודי של משרד עורכי דין עמית ורד.

אנו משקיעים מאמצים רבים כדי לספק לכם מידע איכותי, הכולל הסברים, טיפים, מדריכים ומאמרי עורכי דין.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל ענין.

גלישה מהנה ומועילה.

 

ספטמבר 2013

עו"ד לירן יגודה, שכיהן בעבר כסגן יו"ר מחוז ת"א והמרכז בלשכת עוה"ד הצטרף כשותף למחלקת הנדל"ן במשרד.

 

ינואר 2016

באתר עלו מדריכים מקיפים

בנושא קניית ומכירת דירה

מעודכנים לשנת 2016.

מוזמנים לעיין. תודה.

 אנא מלאו את הקוד המופיע בתמונה

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

מעוניין לקבל מידע וטיפים (דיוור)
עמית ורד - משרד עורכי דין

מוזמנים לפנות אלינו גם בטלפון

03-9499555

050-7266555

הפניה הינה ללא התחייבות כל שהיא מצדכם. סודיות מובטחת.