במה אנחנו מאמינים?

בסופו של דבר, הכול תמיד מתחיל ונגמר באנשים. במקרה שלנו, לקוחותינו הם לב לבו של המשרד.

אחד היתרונות של היותנו משרד בוטיק הוא הליווי האישי של עורך דין עמית ורד בכל תיק והמעורבות בו.

אנו משקיעים ביחסי ערך אמינים, דיסקרטיים וארוכי טווח מול לקוחותינו. אנו נגישים וזמינים עבור כל לקוח, תמיד ומסביב לשעון. אנו דואגים לעדכן את הלקוחות באופן שוטף על במהלך כל שלבי הטיפול המשפטי, ובתוך כך גם מקיימים מערכת יחסים חברית, פתוחה, אדיבה ונעימה עם קהל הלקוחות, כמו גם אל מול סביבת הפעולה שלנו.

אנו מסתכלים ללקוחותינו בעיניים, לפי שאנו בוחנים להם על הניירת המשפטית ואת על השורה האחרונה של התיק. ורק לאחר שהכרנו אותם, התוודענו אליהם וירדנו לעומק התמונה, אנו בהחלט יכולים להציע מענה הולם ופתרונות מקצועיים מושכלים, לכל צורך משפטי שיש להם.

כל לקוח הוא ייחודי, ולכן תהליכי העבודה המובנים של משרד עורכי דין ונוטריון בראשון לציון עמית ורד מותאמים לכל לקוח באופן ספציפי, אישי ומדויק, במטרה לספק לו את הערך המוסף הגבוה ביותר. להגשמת האמור, אנו פועלים באופן מתמיד בחתירה למצוינות שירותית ומקצועית, תוך ניווט הנושא המשפטי שבטיפול במסלול היעיל, הנכון והמתאים ביותר עבור כל לקוח, לפי המאפיינים, הצרכים, המטרות, התכניות והשאיפות הייחודיים שלו.

אנו משלבים בעבודתנו מקצועיות וניסיון עשיר ומוכח, עם תשתיות ידע משפטיות מוצקות ונרחבות, יצירתיות וחשיבה מקורית מחוץ לקופסה, עצמה, נחישות, תחכום ודבקות במטרה, אגב לימוד ושיפור עצמי מתמידים, גם כתוצאה מהיזון חוזר (feedback) של תוצאות ממשיות בתיקי המשרד, וכן נתוני שביעות רצון המתקבלים מלקוחותינו.

אנחנו לא הכי זולים אבל גם לא יקרים. הבידול שלנו הוא לא במחיר. אנו מעניקים שירותים משפטיים באיכות הגבוהה ביותר, על-מנת לספק מקסימום תמורה לכסף שלכם.

אנו מאמינים, כי חזון יוצר מציאות ופועלים במחויבות ובמסירות במטרה לשמור ולקדם את האינטרסים החיוניים של לקוחותינו, במציאת הפתרונות המיטיבים ביותר עבורם, ובכך מובילים אותם בכל פעם מחדש לתוצאות מנצחות.

בשביל זה אנחנו כאן.

שלכם בברכה

ובנאמנות,

עמית ורד – משרד עורכי דין | נוטריון | גישור


באתר זה מושקעים מאמצים רבים, כולל דפי הסבר, מדריכים, מאמרי אורח ועוד.

לא הבנתם משהו? לא מצאתם את מה שחיפשתם?

ניתן לפנות אלינו בכל שאלה, הארה, הערה, או בקשה.

אנחנו כאן בשבילכם לייעוץ משפטי ו/או תיאום פגישה דברו איתנו
up

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מעדיפים להתקשר? 03-9499555 | הפנייה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצדכם. סודיות מוחלטת מובטחת.
close
שינוי גודל גופנים
WhatsApp chat