חושבים על הסכם ממון?

באתר זה תוכלו לקרוא כל מה שחשוב לדעת על הסכמי ממון.

משרדנו מומחה לעריכת הסכמי ממון מקצועיים בהתאמה אישית.

ניתן גם לאשר אצלנו הסכם ממון (טרום נישואין, או לידועים בציבור) ע”י נוטריון.

כל המידע והטיפים על הסכם ממון – כאן באתר!

אם הגעתם לעמוד זה של הסכם ממון לדוגמה, כנראה שהנכם שוקלים לערוך הסכם ממון או מתעניינים בנושא.

מעבר לנוסח הסכם הממון לדוגמה אותו אנו מביאים בעמוד זה למטה, הנכם מוזמנים לעיין במאגר המידע המשפטי המקצועי המקיף העומד לרשותכם כאן באתר בנושא של הסכמי ממון, ובכלל זאת: דפי מידע, טיפים, מאמרי עורכי דין, מדריכים , חקיקה, ועוד.

לכניסה למדריך המוביל ברשת על הסכמי ממון בישראל:

מעוניינים לערוך הסכם ממון מקצועי על ידי עורך דין מומחה? 

התקשרו אלינו עכשיו: 03-9499555


הסכם ממון לדוגמה – נוסח הסכם ממון לצפייה ולהורדה

נדגיש, כי המדובר בנוסח הסכם ממון דוגמה בלבד, וכי הוא כולל רק במסגרת אפשרית אחת מתוך אפשרויות רבות הקיימות בנושא, וזאת במתכונת של גרסה מקוצרת ובסיסית, אשר נועדה לעיון לשם הכוונה אינפורמטיבית בלבד.

לתשומת לב, הסכם ממון אותו עורך משרד עורכי דין עמית ורד ללקוחותיו הוא מקצועי מאוד ושונה לחלוטין לעומת הנוסח התמציתי והפשוט של הסכם ממון המובא כאן, בהיותו ברמה משפטית גבוהה בהרבה, ובין היתר, מפורט וכולל סעיפים, הוראות ומנגנונים משפטיים ייחודיים, נוספים ורבים, כאשר הוא מבוצע ומותאם באופן בלתי אמצעי לאחר מפגש/ים אישי/ים, בהתחשב בנתונים, צרכים, רצונות ומטרות ספציפיים, המשתנים בין אדם לאדם, לפי נסיבות העניין.

לצפייה בנוסח הסכם ממון לדוגמה (טרום נישואין) – נא לחצו – כאן

.


* אזהרה והבהרה משפטית חשובה: הנוסח של הסכם ממון לדוגמה המצורף לעיל לא נועד לשימוש, אלא רק לתת מושג אינפורמטיבי כללי בלבד. כל מקרה הוא שונה, ולכן מומלץ להיוועץ עם עו”ד העוסק בתחום, בהתחשב בצרכים ונתונים ספציפיים, טרם ביצוע כל פעולה. לבעלי האתר לא תהא בשום אופן אחריות ו/או חבות כל שהן, בין אם כספית ובין אם אחרת, מכל סוג ומין שהוא, כלפי גולשים עקב שימוש, אם יבוצע בכל זאת, למרות האמור, בנוסח הסכם ממון דוגמה לעיל, כולו ו/או חלקו. עצם הצפייה בקובץ המצורף של הסכם ממון לדוגמא מהווה הסכמה והתחייבות בלתי חוזרת מצד הגולש כלפי בעלי האתר לפיה לא תהא להם ו/או מי מטעמם כל דרישה ו/או טענה ו/או תביעה, מכל סוג ומין שהוא, כלפי בעלי האתר בנושא. להסרת ספק, אין להסתמך על נוסח הסכם ממון לדוגמה לעיל ו/או לפעול לאורו. לפני עריכת הסכם ממון מומלץ להיוועץ באופן אישי ופרטני עם עורך דין.

אנחנו כאן בשבילכם לייעוץ משפטי ו/או תיאום פגישה דברו איתנו
up

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

    מעדיפים להתקשר? 03-9499555 | הפנייה אינה מחייבת אתכם. סודיות מובטחת.
    close
    שינוי גודל גופנים
    WhatsApp chat