עורך דין גירושין > אסטרטגיה מנצחת!

גירושין הוא הליך דרמטי עם השלכות עתידיות.

כמו במשחק שח-מט, לעתים טעות פתיחה אחת קטנה, עשויה להביא לכישלון מוחץ…

______________

מחפשים עורך דין גירושין? עורך דין משפחה? בואו נדבר. טל: 03-9499555

 

עורך דין גירושין בראשון לציון

רוצים להתגרש? מתלבטים? מחפשים עורך דין גירושין?

גירושין הוא תהליך מורכב וקשה מבחינה רגשית, בייחוד כאשר יש ילדים ברקע.

מטבע הדברים, למן ההתחלה, צצות מחשבות בראש ואף עולות לא מעט שאלות, כגון: האם אני באמת רוצה להתגרש? האם בן/בת הזוג שלי רוצה גירושין? איך מתחילים להתגרש? האם כדאי לי לפתוח תיק גירושין בבית הדין הרבני, או להגיש הליכי גירושין בבית משפט למשפחה? כמה יעלה לי להתגרש? איך בוחרים עורך דין גירושין? האם עדיף עורך דין גירושין יקר, או עורך דין גירושין זול גם “יעשה את העבודה” במקרה שלי? כמה זמן לוקחים גירושין? מהי הדרך הטובה ביותר לגירושין? מה מגיע לי במסגרת גירושין? האם כדאי לנסות גישור גירושין? איך לספר לילדים? וכהנה וכהנה.

אתר זה כולל מאגר משפטי מקצועי ורחב היקף של דפי מידע, הסברים, מדריכים ומאמרים משפטיים מעניינים ומגוונים, וכן שלל עצות וטיפים חיוניים, אותם הכינונו במיוחד עבורכם בתחום של גירושין ודיני משפחה, אשר בהחלט יש בהם כדי לשפוך לכם אור על הנושא ואף לסייע לכם. שכן, כפי שנאמר עוד בשנת 1597 (פרנסיס בייקון): “הידע עצמו הוא כוח”.

הנכם מוזמנים לעיין במידע ואנו מקווים, כי תפיקו ממנו תועלת. כמו כן, משרדנו עומד לרשותכם בכל עניין ו/או סוגיה שיש לכם בתחום של גירושין ודיני משפחה.

לא מצאתם התייחסות נקודתית ו/או תשובה מספקת לסוגיה אותה חיפשתם? לא להתייאש! אל תהססו לפנות למשרדנו ואנו נשמח להעניק לכם מענה משפטי מקצועי, אישי, דיסקרטי ומהיר.

עורך דין גירושין – המפתח שלך להצלחה!

כללי

משא ומתן מוצלח מקורו אינו טמון דווקא בהחזקת הקלפים הטובים, כי אם בידיעה כיצד לשחק בהם.

הזירה המשפטית של גירושין בישראל היא מסועפת ביותר. המצב החוקי בדני משפחה הוא סבוך, בין היתר, מאחר ומושפע ממארג מורכב של שתי הערכאות השונות – בית הדין הרבני ובית המשפט לענייני משפחה, חוקים  ודינים שונים, אשר בחלקם מנוגדים האחד ממשנהו, וכן שופטים ודיינים בעלי גישות והשקפות עולם שונות, ולעתים אף הפוכות זו מזו.

מצב הדברים הקיים בישראל, יצר תופעה הקרויה “מירוץ הסמכויות”, לפיה, במקרים רבים, הצד שמיהר והקדים להגיש תביעות גירושין בערכאה המתאימה והנוחה לו, יקבע את “האג’נדה” של ניהול מאבק הגירושין, יטה את הכף לטובתו ויזכה, ככל הנראה, ביתרונות משפטיים בולטים על פני יריבו, אשר היסס, או השתהה, וכעת נאלץ להיערך למגננה. כך, תשיגו לעצמכם גם יתרון של אפקט ההפתעה, אשר, לפעמים, יש כדי להשפיע באופן משמעותי על מאזן הכוחות הפסיכולוגי במסגרת הקונפליקט הקיים בין בני זוג המתגרשים.

החוק למניעת סכסוכי משפחה

ביום 17.07.2016 נכנס לתוקף החוק להסדר התדיינויות בסכסוכי משפחה (הוראת שעה), תשע”ו-2014, הקובע כי בני זוג אשר נתגלע ביניהם סכסוך בנושאים המפורטים בו, חייבים קודם-כל להגיש בקשה לישוב סכסוך ליחידת הסיוע שליד בית המשפט, טרם הגשת תביעה בבית המשפט לענייני משפחה, או בבית הדין הרבני .

הליך יישוב סכסוך בענייני משפחה נועד במטרה לסייע לבני הזוג ליישב ביניהם את הסכסוך המשפחתי בהסכמה הדדית ובדרכי שלום, בניסיון לצמצם את הצורך בקיום התדיינות משפטית, מתוך התחשבות במכלול הנתונים הרלוונטיים הנוגעים לסכסוך, תוך ראיית טובתם של ילדים קטינים משותפים.

עם הגשת בקשה ליישוב סכסוך חלה תקופה של עיכוב הליכים משפטיים, כך ששני הצדדים מנועים במהלך תקופה מסוימת להגיש בקשות ו/או תביעות לערכאות (למעט סעדים בעניינים דחופים).

החוק מחייב את בני הזוג להשתתף בעד 4 פגישות עם עובד/ת סוציאלי/ת ביחידות הסיוע של משרד העבודה והרווחה, טרם הגשת תביעה בעניין סכסוך משפחתי.

אם לאחר קיום הפגישות ביחידת הסיוע (הקרויות מהו”ת: מידע, היכרות ותיאום) לא הגיעו בני הזוג להסכמה ו/או הם אינם מעוניינים להמשיך בהליך חלופי לפתרון המחלוקות, אזי הצד אשר הגיש את הבקשה לישוב הסכסוך רשאי לבחור, לפי שיקול דעתו, האם הנושא יתברר בבית המשפט לענייני משפחה, או בבית הדין הרבני.

אסטרטגיה וטקטיקה משפטית

על רקע הדברים הללו, כבר למן תחילת הדרך, קיימת חשיבות מכרעת לשמירה על חשאיות מוחלטת, כדי שהצד השני לא יקדים אתכם ויפתח ראשון בהליך של יישוב סכסוך.

טוב תעשו, אם לא תיידעו את בן הזוג באשר לכוונתכם להתגרש, וכך גם באשר לקרוביכם, כאמרת הפתגם: “סייג לחכמה שתיקה”.

וזאת, כל עוד לא קיבלתם ייעוץ משפטי ושכרתם שירותי משרד עורך דין גירושין ודיני משפחה מומחה, אשר יבצע עבורכם בניה של אסטרטגיית גירושין הוליסטית (כוללת), בהתאמה אישית, כזו אשר תתאים לכם כמו “כפפה ליד”, באופן מלא ומדויק, לפי הנסיבות, הצרכים, התכניות, המטרות והשאיפות האישיים והייחודיים שלכם.

לא למותר לציין, כי משפטים אינו מדע מדויק, כמו, למשל, מתמטיקה, או פיזיקה. בדיסציפלינה המשפטית של גירושין ודיני משפחה יש, לרוב, מספר פתרונות אפשריים לסוגיות שונות ולא תמיד גם קיים מתאם ישיר בין הסטטוס החוקי ובין התוצאה המושגת בפועל. במקרים רבים, דווקא “הטובים” נרמסים ע”י “הרעים”, מאחר ולאחד יש עורך דין גירושין מתוחכם וחריף  ואילו השני טעה בבחירה ו/או רצה לחסוך כסף ופנה אל עורך דין גירושין מתחיל, או כזה שאינו מנוסה, מקצועי ויסודי.

לכן, לשאלה מה אומר “החוק היבש” עשויה להיות מבחינתכם חשיבות משנית לעומת השאלה העיקרית, והיא – כיצד, באמצעות עורך דין גירושין ודיני משפחה מומחה, תוכלו להשיג באופן הנכון והיעיל ביותר (וכמובן חוקי) את כל המטרות המרכזיות, אשר אותן ברצונכם להשיג במסגרת גירושין שלכם.

חשוב מאוד שתבינו, מוקדם ככל האפשר, כי הסיסמה “אל תהיה צודק, תהיה חכם” רלוונטית ביותר לסכסוכי גירושין. שאחרת, אתם עלולים למצוא את עצמכם נרמסים ע”י עורך דין גירושין של הצד השני ומוצאים את עצמכם עוברים דרך חתחתים של סבל וגיהנום במהלך שנים, בניסיון נואש לתקן שגיאות אותן עשיתם, מאחר ולא התייעצתם בזמן עם עורך דין גירושין, או שעשיתם טעות בבחירת עורך דין גירושין, או שהקשבתם לעצות אחיתופל עליהן המליצו לכם “יודעי דבר”, כגון: חברים, קרובי משפחה, שכנים, וכיו”ב.

גירושין הוא תהליך רגיש, טעון ומאוד מורכב, עם השלכות עתידיות מהותיות וארוכות טווח, עליכם ועל ילדיכם. המפתח להצלחה בהליכי גירושין הוא להתנהל בחכמה ע”י תכנון מוקדם ומתוך מחשבה מושכלת.

רק באמצעות עורך דין גירושין ודיני משפחה מומחה תוכלו לגבש אסטרטגיית גירושין נכונה ואפקטיבית. כמו במשחק שח-מט, לעתים, טעות פתיחה אחת קטנה, עשויה להביא אתכם לידי כישלון מוחץ. אלא מאי? גירושין, כמובן, אינו משחק כלל ועיקר. אלה החיים שלכם!

הטעויות של היום, עלולות להתגלות, בהמשך, כיקרות וכואבות עד מאוד עבורכם. לבניית אסטרטגיית גירושין חכמה יש, איפוא, חשיבות רבה, ולעתים אף מכרעת, על התוצאות הסופיות של הליכי גירושין. האסטרטגיה היא לב לבו של תהליך הגירושין.

לכן, טוב תעשו, אם תכלכלו את צעדיכם בתבונה, באמצעות עורך דין גירושין. ומוקדם, ככל הניתן.

לדאבון הלב, “רבים נוהגים בעקשנות במרדף אחר הדרך שאותה בחרו לעצמם, מעטים במרדף אחר המטרה” (פרידריך ניטשה) לפני נקיטת כל צעד, מומלץ לתכנן מראש ובקפידה בניית אסטרטגיית גירושין חכמה. עורך דין גירושין יוכל לדעת ולזהות עבורכם במהרה את כל הנקודות השנויות במחלוקת במסגרת הקונפליקט, ובתוך כך לסייע לכם להבחין בין הטפל ובין העיקר.

במסגרת בניית האסטרטגיה, חשוב מאוד להיות ממוקדים ולהגדיר מראש את כל המטרות (הן הגלויות והן הנסתרות) הרצויות לכם בסופו של ההליך, בליווי עורך דין גירושין מטעמכם, או אז גם לתכנן את והטקטיקה המשפטית הנכונה והיעילה ביותר ולפעול באופן מסודר ועקבי להגשמת המטרות הרצויות. והכול, באופן מקצועי ובהתאמה מלאה ומדויקת לנסיבות ולצרכים האישיים הייחודיים שלכם.

מי אנחנו? | עורך דין גירושין בראשון לציון עמית ורד

כללי

למשרד עורכי דין עמית ורד התמחות וניסיון עשיר בתחומי גירושין, דיני משפחה ומעמד אישי, על כל היבטיהם, לרבות בתיקי גירושין מורכבים, וכן בתחומים רלוונטיים אחרים, המשיקים לגירושין ודמי משפחה.

עו”ד גירושין עמית ורד כיהן בתפקיד יו”ר (משותף) ועדת ראשון-לציון במחוז תל-אביב והמרכז של לשכת עורכי הדין בישראל.

המשרד מתאפיין בטיפול מקצועי ואיכותי ביותר של עורכי דין משפחה וגירושין, עם השקעה רבה בכל תיק גירושין, אגב תשומת לב מרבית לכל פרט ופרט.

חשוב להדגיש, כי אין תיק גירושין הזהה למשנהו. כל תיק גירושין הוא “עולם ומלואו”. איננו מאמינים בדרך של ניהול “תביעות גירושין סטנדרטיות” ו/או “טיפול גירושין סטנדרטי”. כל לקוח זוכה אצלנו לתכנון אסטרטגי וטקטי ספציפיים, ‘הנתפרים’ בהתאמה אישית ומדויקת, לפי נסיבותיו, צרכיו ומטרותיו הייחודיים. במשרדנו,

נציין, כי הטיפול המשפטי במשרדנו מבוצע בליווי אישי וצמוד של עורך דין גירושין עמית ורד ולכל אורך הדרך הוא יהיה תמיד זמין עבורכם, לכל שאלה ו/או עניין, בכל רגע נתון (בניגוד לטיפול של מזכירה, סטודנט/ית למשפטים, מתמחה, וכדומה, כפי שמשרדים מסוימים נוהגים).

אנו נוכל לגבש עבורכם את האינטרסים המהותיים שלכם בקשר עם הליכי גירושין, ובתוך כך למקד אתכם במטרות ובנושאים, אשר באמת חשובים לכם, זאת כדי לגבש ולבנות באופן אישי עבורכם אסטרטגיה של גירושין, המתאימה והנכונה לכם ביותר.

במידת הצורך, ובהתאם לנסיבות, אנו נדע לנתב ונוביל אתכם יד ביד באופן אישי וצמוד, בין אם לפתרון הסכסוך בדרך של משא-ומתן מושכל להשגת גירושין בהסכמה בדרכי שלום, לרבות בחינת אפשרות של ניהול הליך גישור גירושין, ע”י עורך דין גירושין ומגשר משפחה עמית ורד, ככל שיש “עם מי לדבר” בצד השני, אם וכאשר יבשילו הדברים לשלב זה, ובין אם, לחלופין, נילחם עבורכם באופן תקיף, נמרץ ונחוש ביותר במסגרת ערכאות משפטיות; כל זאת, לשם שמירת מקסימלית על האינטרסים, הזכויות והמטרות שלכם בגירושין.

היחס שלנו ללקוח הוא אישי, חם, סבלני, אנושי ורגיש, כמתחייב מהצורך לתמוך בו בשעותיו הקשות, בתקופת משבר גירושין אליו נקלע.

לתשומת לב, בשל ריבוי ההליכים והמורכבות הכרוכה בניהול תיק ע”י עורך דין משפחה ודיני גירושין, מושקעות במצטבר שעות רבות של עבודה משפטית מאומצת בכל תיק. לכן, איננו מתחייבים לקחת על עצמנו ולטפל בכל תיק גירושין של כל לקוח הפונה אלינו, על-מנת שנוכל להעניק טיפול משפטי מקצועי, מדוקדק, אישי ומסור בכל תיקי הגירושין של לקוחות המשרד, באיכות הגבוהה ביותר, כמו גם זמינות ונגישות מרביים לכל לקוח.

תעריפי שכר-טרחת עורך דין גירושין בתיקים המטופלים במשרד הם קבועים. כל תיק גירושין מתומחר במפורט ובמדויק לאחר פגישת ייעוץ מקיפה עם הלקוח (ולא בטלפון), לאחר קבלת הנתונים הרלוונטיים, בחינת הצרכים הספציפיים של הלקוח, וכיו”ב. כמו כן, אנו חותמים על הסכמי שכר-טרחת עורך דין מול כל לקוח באופן מסודר ומפורט, כדי שתדעו, מראש ובמדויק, מהם השירותים המקצועיים אותם תקבלו מאיתנו ועל מה אתם משלמים.

זאת ועוד, לצד טיפול בתביעות גירושין, המשרד מספק שירותי עורך דין משפחה במסגרת של הליכי גישור גירושין, בהם בני הזוג מטופלים ע”י עורך דין ונוטריון עמית ורד, בהיותו הן עורך דין גירושין והן מגשר גירושין ומשפחה מוסמך ומנוסה, במטרה להגיע בכוחות משותפים ואגב תקשורת ישירה וחיובית לידי גירושין בהסכמה, באופן מכובד, נעים, ומהיר. לתשומת לב, תעריפי שכר-טרחת עורך דין עבור ניהול הליך גישור גירושין הם נמוכים (באופן משמעותי) לעומת ניהול הליכי גירושין בערכאות.

המשרד זכה להוקרה ומוניטין בתחום של גירושין ושל דיני משפחה, הוא חתום על הצלחות והישגים, ויש לו מאות לקוחות מרוצים בתחום של גירושין, מאז היווסדו בשנת 1998 ועד היום.

אנו מסתכלים לכל לקוח בעיניים, לפי שאנחנו מסתכלים על הניירת המשפטית שלו ועל השורה האחרונה של תיק גירושין. ולאחר שהכרנו אותו, התוודענו אליו וירדנו לעומק התמונה, בהחלט נוכל להציע ללקוח מענה אישי הולם ופתרונות מקצועיים לכל צורך משפטי שיש לו.

__________

קשה לכם להחליט על עורך דין גירושין? יודעים למה?
כי גירושין הוא תהליך מורכב, טעון וקשה רגשית, בעיקר כאשר יש ילדים ברקע.
עם כל הכבוד לעורכי דין גירושין אחרים, בחירה נכונה של האדם, האישיות – היא המפתח להצלחה.

בואו לפגוש אותנו ותרגישו באינטואיציה שלכם האם אנחנו מתאימים לכם.

אנחנו כאן בשבילכם, דברו איתנו: 03-9499555

__________

שירותי המשרד בתחום גירושין וענייני משפחה

המשרד מטפל בתחום של גירושין ושל דיני משפחה, על כל היבטיהם, לרבות תחומי משפט המשיקים להם.

להלן רשימה (לא ממצה) של הנושאים:

 • משמורת והחזקת ילדים (קטינים).
 • הסכם שלום בית לחלופין גירושין.
 • הסדרי שהות (ראיה) של ילדים (קטינים).
 • תביעות פירוק שיתוף (חלוקת רכוש).
 • תביעות רכושיות וממוניות במסגרת גירושין.
 • תביעות וסעדים לשמירת זכויות בגירושין.
 • גישור גירושין / הליכי גירושין בהסכמה ע”י עורך דין משפחה מגשר.
 • עריכת הסכם גירושין.
 • עריכת הסכמי ממון.
 • תובענות להתרת נישואין.
 • תביעות גירושין (גט).
 • ענייני אפוטרופסות / מינוי אפוטרופוס.
 • תביעות לשלום בית.
 • תביעות לאיזון משאבים.
 • תביעות מזונות.
 • אישה מורדת / בן מורד.
 • הגדלת מזונות / הפחתת מזונות.
 • זכויות ותביעות בנושא ידועים בציבור.
 • תביעות לדמי מדור והחזקתו.
 • התרת נישואין.
 • מדור שקט ושלו / מדור ייחודי (ספציפי).
 • סעדים זמניים בגירושין (צו מניעה, עיקול, ועיכוב יציאה, כו’).

פגישת ייעוץ עם עורך דין גירושין

סוף מעשה במחשבה תחילה, אומר הפתגם. כך, גם בגירושין. פגישת ייעוץ עם עורך דין גירושין מהווה נדבך אקוטי. אם הנכם שוקלים להתגרש, או החלטתם להתגרש, או שהצד השני מספר לכם שהוא רוצה להתגרש, חשוב מאוד לפנות בדחיפות לקבלת ייעוץ משפטי מקצועי.

לאור העובדה, כי בישראל קיימות שתי מערכות דיוניות – זו של בית הדין הרבני וזו של בית המשפט לענייני משפחה, במקרים רבים הצד ‘המתקיף’ ראשון ונוקט בהליכים זוכה ביתרון משפטי משמעותי ניכר (מה שקרוי – ‘מרוץ הסמכויות’), כמו גם ביתרון פסיכולוגי בלתי מבוטל. בנוסף, אתם עלולים לעשות טעויות בהתנהלות, העשויות לגרום לכם לנזקים חמורים, לעתים אף בלתי הפיכים, בשל חוסר הבנה של המשמעויות המשפטיות של צעדיכם!

במסגרת פגישת ייעוץ גירושין (הכרוכה בתשלום) עורך דין משפחה וגירושיו עמית ורד יסביר לכם באופן מפורט ומעמיק את זכויותיכם וחובותיכם המשפטיות ואת תמונת המצב המשפטי הרלוונטית לגביכם, וכן מהם המהלכים המרכזיים המומלצים, אשר, לדעתנו, עליכם לבצע בהמשך. בנוסף, הוא יעניק לכם כלים לצורך גיבוש אסטרטגיית גירושין, הנכונה והמתאימה ביותר עבורכם.

לתשומת לב, מדובר בפגישה בת כשעתיים. כמו כן, רצוי מאוד להכין שאלות מראש ואף להצטייד במסמכים רלוונטיים (אם יש), כדי שנוכל להפיק מהפגישה את המרב האפשרי ואנו נספק לכם תמונה ממוקדת בכל הקשור לנושא גירושין שלכם.

בסיום הפגישה, תוכלו לקבל הצעת מחיר מפורטת לטיפול בתיק גירושין. היה ותבחרו לשכור את שירותי המשרד – תקוזז עלות הפגישה מתוך שכר הטרחה בגין הטיפול עבור עריכת הסכם גירושין, תיק גירושין, וכו’.

כמה סיבות טובות מדוע כדאי לכם לעבוד איתנו

 • התמחות בגירושין ודיני משפחה.
 • מעל 22 שנות ניסיון.
 • מקצועיות ומוניטין.
 • טיפלנו במאות תיקי גירושין (כולל מאוד מורכבים).
 • בניית אסטרטגיה מותאמת אישית, להשגת התוצאות הטובות ביותר ללקוח.
 • הטיפול יבוצע בליווי צמוד של עורך דין גירושין עמית ורד.
 • עורך דין גירושין בראשון לציון עמית ורד הוא גם מגשר גירושין ומשפחה מוסמך.
 • אנחנו שמים דגש על יחס אישי וזמינות גבוהה.
 • שקיפות בכל שלבי התהליך.
 • רגישות מקסימלית, הקשבה והכלה, מתוך הבנת המצב העדין.
 • מקסימום ערך לכסף שלכם (מחירים הוגנים).

יצירת קשר עם עורך דין גירושין בראשון לציון

גולשים נכבדים,

אני מציעים עריכת דין מובילה, אפקטיבית, יצירתית וחדשנית בתיקי גירושין.

אנו מאמינים, כי חזון ומחשבה יוצרים מציאות, ולפיכך פועלים בתחכום, בנחישות ובעצמה רבה, בכל האמצעים ובכל זמן נתון, לשם שמירת וקידום האינטרסים של לקוחותינו בדבקות בעניינים ובתיקים של גירושין ושל דיני משפחה, לשם מתן המענה, הפתרונות והתוצאות המיטיבים ביותר עבורם, במטרה להובילם להצלחה, בכל פעם מחדש.

וכל זאת, אגב חתירה תמידית למצוינות שירותית ומקצועית וניווט הנושא המשפטי שבטיפול במסלול היעיל, הנכון והמתאים ביותר, לפי המאפיינים והצרכים האישיים הייחודיים של כל לקוח.

אם התרשמתם ממשרדנו והנכם מעוניינים לקבל מאיתנו ייעוץ משפטי ו/או ליהנות מהשירותים המשפטיים שלנו בתחום של גירושים ו/או עורך דין דיני משפחה, הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר לתאום פגישה באווירה נעימה ונשמח לסייע ולהציע לכם מענה ופתרונות מקצועיים ומותאמים אישית לנסיבות, לצרכים, למטרות ולשאיפות הייחודיים שלכם.

למשרד הצלחות רבות בסיום תיקי גירושין בזמן קצר עם תוצאות מצוינות עבור הלקוחות שלנו.

מחפשים עורך דין גירושין? עורך דין לענייני משפחה?

בואו תהיו גם אתם לקוחות מרוצים. נשמח לראותכם ולהכירכם.

לתיאום פגישה עם עורך דין גירושין בראשון לציון עמית ורד – חייגו: 03-9499555


טיפים ועצות חיוניים למתגרשים

אתרי אינטרנט רבים העוסקים בתחום של גירושין מציעים לכם טיפים ועצות למיניהם, אשר מטרתם לשפוך לכם אור על הנושא ולעתים אף במטרה לנסות, לכאורה, לשפר את יכולתכם להתמודד עם התהליך של גירושין.

ברם, המציאות אינה כה פשוטה. הנושא של גירושין הוא סבוך ומורכב, עד מאוד, מן הבחינה המשפטית. לכן, אלא אם כן הנכם עורכי דין גירושין, רצוי שתפנו בהקדם האפשרי לקבלת ייעוץ משפטי אישי ובלתי אמצעי, עם עורך דין גירושין מומחה, ואף תדאגו לשכור לעצמכם את שירותיו של עורך דין כזה. שכן, לטיפול מקצועי של מומחים – אין שום תחליף. זו העצה החשובה והטובה ביותר, אשר אנו נוכל לתת לכם. וכפי שכבר נאמר (מדרש משלי): “די לחכימא ברמיזא”…

מכל מקום, מטרת הטיפים והעצות למתגרשים, המוגשים באתר זה, אינה להפוך אתכם להיות עורכי דין גירושין, אלא אך ורק לפרוש לעיונכם את הכללים הבסיסיים הרלוונטיים החלים בהליכי גירושין בישראל; ובתוך כך, אף להזהיר אתכם מפני ביצוע של טעויות, אשר עלולות להביא אתכם לכישלון במערכה כולה, ואשר, בדיעבד, אתם עשויים להצטער עליהן ולשלם בגינן מחיר יקר וכואב.

להלן רשימה חלקית של הטיפים והעצות, אותם תוכלו לקרוא כאן באתר:

 • עשרת הדברות למתגרשים
 • הצעדים הראשונים – איך מתחילים גירושין?
 • איך לבנות אסטרטגיית גירושין חכמה?
 • ניהול משא-ומתן מוצלח בסכסוך גירושין
 • עריכת הסכם גירושין חכם
 • אשתך הקדימה אותך בתביעת גירושין, מה לעשות?
 • בעלך הקדים אותך בתביעת גירושין, מה לעשות?
 • הליך גישור גירושין, או הגשת תביעת גירושין?
 • כיצד לבחור עורך דין גירושין?


האם הפתרון של גישור גירושין עשוי להתאים לכם?

במקרים רבים, הליך גישור גירושין מהוה אלטרנטיבה יעילה לפתרון סכסוכי גירושין.

אנו מנהלים במשרדנו הליכי גישור גירושין עבור זוגות המעוניינים להתגרש בהסכמה הדדית, אגב הידברות בתקשורת ישירה וחיובית ביניהם, באווירה נעימה ורגועה, באמצעות עורך דין מגשר גירושין עמית ורד, המסייע לצדדים, באופן מקצועי וכמובן גם ניטרלי לחלוטין, למצוא מכנה משותף ופתרונות לגיבוש הסכם גירושין מכובד והוגן, כל זאת באחוזי הצלחה גבוהים.

גישור גירושין באמצעות עורך דין גירושין מומחה יכול לחסוך לכם הרבה זמן, אנרגיה וכסף, ויש לו יתרונות רבים. עם זאת, לא כל מקרה עשוי להתאים לגישור גירושין, ולכן יש לבחון מראש ובקפידה את הנסיבות הספציפיות לגופן.

לתשומת לבכם, באתר זה ישנה קטגוריה מקצועית מיוחדת, נפרדת ורחבת היקף הכוללת מאגר מידע רב ומעניין על הנושא של הליך גישור גירושין.

מאגר מידע מקצועי בנושא גירושין ומשפחה (מאמרים, חקיקה, ועוד)

כללי

גירושין הוא נושא מסועף. המצב החוקי בישראל מושתת על ממארג מורכב של הערכאות השונות והמקבילות (בית המשפט לענייני משפחה ובית הדין הרבני), חוקים ודינים שונים ורבים, אשר בחלקם מנוגדים, וכן שופטים ודיינים בעלי גישות והשקפות עולם שונות, לעתים אף הפוכות האחת מרעותה.

באתר זה אנו הושקעו מאמצים רבים להגיש לכם מידע רב ככל הניתן לגבי הנושא של גירושין ודיני משפחה. עם זאת, מאחר וכל מקרה הוא ייחודי, ומאחר ובלתי ניתן ללמד את כל הסודות הפרקטיים במסגרת האינטרנט, יש לזכור, כי לא ניתן לייצר כאן ולהביא לכם עבורכם מתכון קסם, או לתת לכם הוראות מדויקות כמו שיש בספר בישול, להצלחת הליך הגירושין שלכם.

הדרך המומלצת ביותר היא לשכור שירותי של עורך דין גירושין מיומן.

במקביל, חשוב מאוד שתקראו כמה שיותר מידע על הנושא של גירושין, ממספר רב של מקורות איכותיים נוספים, כמו אתר זה.

כחלק מהשירות אותו מעניק משרד עורכי דין, נוטריון וגישור עמית ורד עבור קהל לקוחותיו והגולשים באתר, אנו מגישים לכם להלן מידע משפטי נלווה ורלוונטי בתחום של גירושין ודיני משפחה.

צוות משרד עורך דין משפחה וגירושין עמית ורד ערך עבורכם דפי מידע, הסברים, טיפים, מאמרים ומדריכים משפטיים על גירושין ודיני משפחה, רשימת אתרים רשמיים (ממשלתיים) הכוללים מידע מקצועי בגירושין, אתרי אינטרנט מעניינים נוספים על גירושין, כתבות ברשת, חקיקה רלוונטית, ועוד.

מאמר המידע שלנו

להלן רשימה חלקית של המידע אותו תוכלו למצוא במאגר:

 • הסכם גירושין
 • הסכם שלום בית ולחלופין גירושין
 • הליך יישוב סכסוך
 • הליך גישור גירושין
 • הליכי גירושין בהסכמה
 • הסכמי ממון (טרום נישואין, במהלך נישואין, ידועים בציבור)
 • מזונות ילדים
 • מזונות אישה
 • משמורת ילדים
 • משמורת משותפת
 • הסדרי שהות (ראיה)
 • עילות גירושין
 • סעדים זמניים בהליכי גירושין
 • בית המשפט לענייני משפחה
 • בית הדין הרבני
 • חזקת השיתוף בהליכי גירושין
 • איזון משאבים בהליכי גירושין
 • חלוקת רכוש בהליכי גירושין
 • ידועים בציבור
 • תעריפים של עורך דין גירושין
 • הסכם גירושין סטנדרטי לעומת מקצועי (טיפים מהפרקטיקה)
 • שאלות ותשובות (Q&A) בנושא גירושין, גישור גירושין, מזונות
 • טיפים לבחירת עורך דין משפחה.
 • ועוד…

לכניסה למאגר מידע מקצועי על גירושין – נא לחצו על הקישור הבא.


עורך דין גירושין – מילון מונחים

במהלך תהליך גירושין, יתכן ותפגשו מונחים רבים, השגורים בפי עורך דין גירושין, אולם הם אינם ידועים ומובנים לכם.

כדי לסייע לכם בנושא, אנו מגישים לכם מילון גירושין בו תוכלו למצוא הסברים קצרים על מונחים בולטים בתחום גירושין (המילון מתרכז במשמעות המשפטית שיש לכל מונח בתחום גירושין).

המילון נערך ע”י עורך דין משפחה וגירושין עמית ורד וצוות המשרד.

במידה ומצאתם מונח אשר אינו מופיע במילון, נודה לכם אם תעדכנו אותנו, כדי שנוכל לשפר השירות ולהרחיב המידע המצוי באתר, ככל האפשר, לרווחת הגולשים.

לתשומת לב, מילון מונחי גירושין מסודר לפי סדר האלפבית. שיהיה בהצלחה!


יועצים, מומחים ושירותים נלווים בתחום

במסגרת טיפול משפטי של משרד עורכי דין גירושין בראשון לציון עמית ורד, לעתים יש צורך בליווי של מומחים שונים.

לפיכך, במסגרת טיפול משרדנו בתיקי הגירושין, אנו משתפים פעולה ומצויים בקשרי עבודה שוטפים והדוקים עם גורמים נוספים, ובכלל זאת: יועצים, מומחים וחברות המספקים ללקוחותינו שירותים משיקים רלוונטיים לתיקי גירושין, כגון: פסיכולוגים, מאמנים אישיים, משרדי חקירות, יועצים זוגיים, יועצים פיננסים ופנסיונים ועוד.

אנחנו כאן בשבילכם לייעוץ משפטי ו/או תיאום פגישה דברו איתנו
up

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  מעדיפים להתקשר? 03-9499555 | הפנייה אינה מחייבת אתכם. סודיות מובטחת.
  close
  WhatsApp chat