גירושין | טיפים ועצות חיוניים - חובה לכל מי שמתגרש

כלל “הברזל”: שכרו שירותיו של עורך דין גירושין מומחה!

כמה מילים, לפני שיוצאים לדרך…

באתר אינטרנט זה הושקעו מאמצים כנים ורבים, כדי לפרוש בפניכם מידע חיוני, ככל הניתן, באשר לנושא של גירושין.

ברם, גירושין הינו נושא מסועף ביותר. המצב החוקי בישראל מושתת על ממארג מורכב של שתי ערכאות שונות ומקבילות (בתי המשפט לענייני משפחה ובתי הדין הרבניים), חוקים ודינים שונים ורבים, לרבות הפסיקות לגביהם, אשר אינם חד-משמעיים ו/או בחלקם סותרים, וכן שופטים ודיינים בעלי גישות והשקפות עולם שונות, לעתים אף הפוכות האחת מרעותה.

קיימים אתרי אינטרנט רבים העוסקים בתחום של גירושין, אשר מציעים לך שלל טיפים ועצות, אשר מטרתם לספק לך ידע, מתוך ניסיון לסייע לך, ואף, לכאורה, לשפר את יכולתך להתמודד עם הליך גירושין.

בפועל, המציאות אינה כה פשוטה. התחום של גירושין הינו סבוך ומורכב, עד מאוד, מבחינה משפטית. לפיכך, אלא אם כן הנך עורך דין גירושין, רצוי מאוד, כי תפנה בהקדם האפשרי לקבלת ייעוץ משפטי אישי ובלתי אמצעי, עם עורך דין לגירושין מקצוען, ואף תדאג לשכור לעצמך את שירותיו של עורך דין כזה. שכן, לטיפול מקצועי של מומחים – אין שום תחליף בעולם. זו העצה החשובה והטובה ביותר, אשר אנו, משרד עורכי דין, נוטריון וגישור עמית ורד, נוכל לתת לך!

כך או כך, המטרה של הטיפים והעצות למתגרשים, וכן קטגוריית המידע המקצועי על גירושין, המוגשים לכם באתר זה, אינה להפוך אתכם בין רגע להיות עורכי דין גירושין, אלא אך ורק לפרוש לעיונכם מספר כללים בסיסיים הרלבנטיים עבורכם באשר להליכי גירושין בישראל, ובתוך כך להזהיר אתכם מפני ביצוע טעויות, אשר אתם עלולים להצטער עליהן בהמשך ואף לשלם בגינן מחיר יקר.

אנו מקווים, כי המידע יהא לכם לתועלת.

לתשומת לב, אם הנכם מתעניינים בנושא של גישור גירושין, תוכלו לקרוא מידע מקצועי מעניין, המופיע בנפרד באתר זה, תחת הקטגוריה הרלוונטית של גישור.

אנחנו כאן בשבילכם לייעוץ משפטי ו/או תיאום פגישה דברו איתנו
up

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

    מעדיפים להתקשר? 03-9499555 | הפנייה אינה מחייבת אתכם. סודיות מובטחת.
    close
    WhatsApp chat