קידום אתרים לעורכי דין

אתרים של עורכי דין

בישראל 2018 כל עסק המכבד את עצמו ראוי שיהא לו אתר אינטרנט תדמיתי.
 
כך גם לגבי משרדי עורכי דין, כמו אתר זה של עמית ורד משרד עורכי דין.
 
תחום עריכת הדין הוא אחד מן התחומים התחרותיים ביותר. כיום, אנשים רבים מחפשים עורכי דין באמצעות מנועי החיפוש באינטרנט.
 
אם בעבר היה מספק שיהיה למשרדכם אתר אינטרנט בסיסי, הרי שהיום, במידה וברצונכם לבלוט אל מול עורכי דין המתחרים שלכם, חשוב מאוד שיהא לכם אתר אינטרנט, אשר הינו יפה, מכובד ומרשים, הכולל מידע איכותי רב ככל הניתן, וכן משדר מקצועיות ואמינות.
 
בד-בבד, עליכם גם לדאוג שיגיעו גולשים לאתר, ע"י קידומו במנועי החיפוש השונים, במיוחד למען ימצא בין תוצאות החיפוש הראשונות של גוגל, המהווה כיום את מנוע החיפוש העיקרי ברשת האינטרנט.
 
חשוב מאוד, כי האתר יהא נוח לגולש, וכי חוויית הגלישה תהיה נעימה ופשוטה (עקרון של SMART & SIMPLE). באתר צריך להיות, בין היתר, מידע אודות המשרד וניסיונו, תחומי ההתמחות של המשרד, תוכן משפטי מעניין, וכן עמוד צור קשר, ממנו הגולשים יוכלו לפנות אליכם.

מהו קידום אתרים של עורכי דין?

קידום אתרים של עורכי דין מבוצע לרוב ע"י חברות קידום אתרים מקצועיות, בעלות ידע וניסיון בעבודה מול מנוע החיפוש של גוגל, אשר מכירות את הדרישות השונות של מנוע החיפוש ויודעות לבצע פעולות והתאמות, אשר יגרמו לאתר שלכם להתקדם בתוצאות החיפוש בביטויים שונים. קידום אתרים מסוג זה מכונה "קידום אתרים אורגני".
 
כל האתרים מתחרים על המקומות הראשונים, ולכן חשוב מאוד להימצא בדף הראשון של גוגל בתוצאות החיפוש. שכן, מרבית האנשים אינם טורחים לחפש מעבר לכך. עורכי דין המודעים לכוח הרב של האינטרנט, כאמצעי לגיוס לקוחות, לרוב אינם מוותרים על מומחים לקידום אתרים, המקדמים את האתר באופן שוטף.
 
קידום אתרים אינה פעולה חד-פעמית ונקודתית. אין כאן נוסחות פלא, או מטה קסמים. לצורך קידום אתר עורכי דין באופן מקצועי ונכון, בין היתר, יש לבנות את האתר באופן המותאם לקידום אתרים מבחינת הקוד, לבצע מחקר נכון של מילות חיפוש, ליישם היררכיה נכונה של קטגוריות הנושאים השונים, לבצע אופטימיזציה לאתר, להעלות תכנים משפטיים איכותיים, לתחזק את האתר באופן שוטף ולבצע עדכונים, ועוד.
 
קידום אתר יש לבצע באופן מקצועי, לאורך תקופה ממושכת יחסית ובאופן עקבי. לאור התחרות הרבה של אתרי עורכי דין, קידום אתרים אורגני עבור עורכי דין עשוי לארוך זמן רב יחסית. אולם, חשוב מאוד לבצע קידום אתרים נכון, שכן פעולות קידום אגרסיביות ולא מקצועיות עלולות לגרום נזק רב לאתר ולעתים לתוצאות קשות ובלתי הפיכות.
 
מאחר וכאמור, התחרות בין אתרי עורכי דין היא רבה וכולם רוצים להיות ממוקמים בתוצאות הראשונות בביטויים המחופשים ביותר, כגון: "עורכי דין", רצוי להתמקד, לפחות בהתחלה, בביטויים קלים יותר, שהינם ביטויים לוקאליים, או עם "זנב ארוך", כגון: "עורכי דין בראשון לציון", או "עורך דין גירושין", או "נוטריון בראשון לציון", או "עורך דין פלילי", וכהנה וכהנה, וכך התחרות תהא פשוטה יותר עבורכם.
 
בנוסף על כך, ניתן גם לבצע קידום אתרים ממומן, למשל, קמפיין של פרסום ממומן בגוגל אדוורדס, כדי להגדיל את תנועת הגולשים לאתר, וכך להגדיל את היקף פניות הגולשים לקבלת ייעוץ ו/או טיפול משפטי. היתרון בפרסום הממומן הוא, כי אין צורך לחכות עד שהקידום האורגני ישא פירות והאתר יגיע למיקומים בולטים בתוצאות, אלא הקמפיין יביא לתוצאות מיידיות. רצוי לרוב, לשלב בין קידום אורגני ופרסום ממומן.

לייעוץ משפטי או תיאום פגישה, צרו קשר עכשיו:

בטלפון: 03-9499555 (רב קווי)
בדוא"ל: info@amitvered.co.il

או מלאו פרטים בטופס הבא:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין ואינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצדכם. אנו נחזור אליכם בהקדם. סודיות מובטחת.

צור קשר ללא התחייבות

מעוניין לקבל מידע וטיפים (דיוור)

נושאים לעיון

קניית / רכישת דירה

קניית / רכישת דירה

מכירת דירה

מכירת דירה

לחיצת יד בין אנשים

מקרקעין ומיסוי נדל"ן

דף עם זכוכית מגדלת ומילת גירושין

גירושין

גשר מעל לנהר

גישור גירושין

הסכם ממון

הסכם ממון

צוואה

צוואה

נוטריון בראשון לציון

נוטריון בראשון לציון

מאמרים

מה חדש?

שלום וברוכים הבאים

אנו שמחים לארח אתכם באתר הייחודי של משרד עורכי דין עמית ורד.

אנו משקיעים מאמצים רבים כדי לספק לכם מידע איכותי, הכולל הסברים, טיפים, מדריכים ומאמרי עורכי דין.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל ענין.

גלישה מהנה ומועילה.

 

ספטמבר 2013

עו"ד לירן יגודה, שכיהן בעבר כסגן יו"ר מחוז ת"א והמרכז בלשכת עוה"ד הצטרף כשותף למחלקת הנדל"ן במשרד.

 

ינואר 2016

באתר עלו מדריכים מקיפים

בנושא קניית ומכירת דירה

מעודכנים לשנת 2016.

מוזמנים לעיין. תודה.

 אנא מלאו את הקוד המופיע בתמונה

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

מעוניין לקבל מידע וטיפים (דיוור)
עמית ורד - משרד עורכי דין

מוזמנים לפנות אלינו גם בטלפון

03-9499555

050-7266555

הפניה הינה ללא התחייבות כל שהיא מצדכם. סודיות מובטחת.