ריטיינר משפטי לעסק או חברה

לרשותכם הסבר בנוגע לשירות הריטיינר המשפטי, במסגרתו אנו מעניקים שירותים משפטיים של עורך דין עסקים וחברות, על בסיס שוטף וקבוע.

הסדר שירות משפטי שוטף על בסיס חיוב חודשי קבוע

עסקים רבים, קטנים כגדולים, במסגרת התנהלותם השוטפת והיומיומית, לעתים נאלצים להתעסק בעניינים משפטיים שונים, החל מתכתובות שונות לרבות התראה לתשלום חוב, ניסוח ועריכת חוזים והסכמים וחוזים מול גורמים שונים (לקוחות, עובדים, ספקים, וכיו”ב), פעילות מול בנקים, חברות ביטוח, עיריות, וכהנה וכהנה.

במקרים רבים, עסקינן בעניינים פעוטים יחסית, אשר אינם מצדיקים את הפנייה לעורך-דין. ברם, לעתים, יש צורך בפעולות מורכבות, אשר עלויות הטיפול המשפטי בגינן הן גבוהות, כאשר פנייה לעורך-דין אד-הוק רק עבור אותו עניין ספציפי עלולה בוודאי לייקר באופן משמעותי את שכר-הטרחה המשפטי.

בתור בעל עסק, סביר להניח, כי מספר לא מועט פעמים נזקקת לייעוץ ו/או טיפול משפטי “דחוף” לצורך פתרון עניינים המצריכים מקצועיות משפטית. בנוסף, במהלך ניהול עסקיך נדרשת לטפל באותם עניינים, אשר אינך מומחה בהם, תוך שגזלו ממך אנרגיה וזמן רב. גם בעל עסק “משופשף” לא תמיד יוכל לפתור את העניינים המשפטיים של העסק בדרך הטובה, היעילה והחסכונית ביותר, כאשר, במקרים רבים, אי היוועצות עם עורך-דין, עלול לגרום לנזקים, היגררות מיותרת להליכי בית המשפט, וכיו”ב.

מסלול ריטיינר לעסקים וחברות בראשון לציון ואזור המרכז

לפיכך, קיים במשרדנו  מסלול מיוחד של טיפול משפטי של עורך דין בראשון לציון והמרכז, אשר יקנה לך ‘ראש שקט’, כך שתוכל לדאוג לניהול ופיתוח יעילים של עסקך, מבלי שתטריד עצמך בסוגיות משפטיות שוטפות, בעוד אנחנו נטפל עבורך בכל העניינים המשפטיים. במסגרת מסלול זה ניתן לשכור את שירותינו על בסיס קבוע, לצורך קבלת מענה משפטי זמין, מיידי וכולל של ריטיינר משפטי בעלות מינימלית.

משרד עורכי דין, נוטריון וגישור עמית ורד מציע לך שירותים משפטיים שוטפים בתחומים שונים תמורת תשלום חודשי קבוע, אשר אינו משקף את העלות המצרפית הריאלית הגבוהה של אותם שירותים כאשר הם ניתנים כל פעם כשירות נפרד.

במסגרת מסלול שירות הריטיינר ניתן לכלול ייעוץ, טיפול וליווי משפטי שוטף בעניינים שונים.

יתרונותיו של מסלול הריטיינר המשפטי

  • תוכל “לישון בשקט” – בידיעה שכל העניינים המשפטיים של עסקך מטופלים באופן שוטף ומקצועי ע”י עורכי דין, עם התמחות בדיסציפלינות הרלוונטיות של משפט אזרחי ומסחרי כגון: עורך דין חוזים, גביה והוצאה לפועל, ייצוג והגנה מפני תביעות עובדים ע”י עורך דין דיני עבודה, ועוד.
  • חסכון עצום של כסף – במסלול זה הוצאותיך המשפטיות השנתיות יפחתו באופן משמעותי, לעומת טיפול בעניינים ספציפיים בכל פעם מחדש.
  • צפי קבוע של הוצאות חודשיות – יאפשר לך תכנון והערכות מראש, כמו גם הנחה בעניינים משפטיים שאינם כלולים בריטיינר.
  • טיפול משפטי מקצועי עשוי בוודאי לחסוך לך בעיות משפטיות ובכך לחסוך זמן וכסף, בבחינת ‘הקדם תרופה למכה’, תוך שמירת זכויותיך והגנה עליהן, באמצעות חוזים, ייעוץ שוטף, וכו’.
  • זמינות מירבית של עורך דין, תוך מתן עדיפות וקדימות לעניינים משפטיים דחופים של עסקך, לעומת לקוחות מזדמנים.
  • אפשרות לייעוץ טלפוני, פגישה עם עורך-דין בהישג-יד, בבחינת “עורך דין אישי” וצמוד.

שירות הריטיינר יותאם לפי הצרכים הספציפיים הדרושים בדרך-כלל בעסק שלך, כאשר לאחר תקופה מסוימת בת 6-12 חודשים נעשה יחדיו הערכה מחדש לגבי היקף הפעילות הדרוש.

אנחנו כאן בשבילכם לייעוץ משפטי ו/או תיאום פגישה דברו איתנו
up

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מעדיפים להתקשר? 03-9499555 | הפנייה אינה מחייבת אתכם. סודיות מובטחת.
close
שינוי גודל גופנים
WhatsApp chat