עורך דין גירושין
050-7266555
03-9499555

עורך דין גירושין לשירותכם

גירושין ודיני משפחה הינו תחום מורכב המחייב מקצוענות, יצירתיות, עצמה ותחכום, בשילוב רגישות, מצד עורך דין גירושין. למשרדנו התמחות וניסיון מוכח משנת 1998 בטיפול במאות תיקי גירושין, תוך בניית אסטרטגיית גירושין נכונה וליווי אישי, צמוד ושוטף לכל לקוח, לתוצאות מנצחות.

עורך דין גירושין

גירושין - סוף מעשה במחשבה תחילה...

עורך דין גירושין בראשון לציון עמית ורד מזמין אותך לפגישת ייעוץ במהלכה תקבל/י סקירה מקיפה לגבי המצב המשפטי, כללי זהב להתנהלות, וכן מתווה לאסטרטגיית גירושין נכונה ומותאמת אישית.
שלום, כניסה ללקוחות
אהבתם? פרגנו בהקלקה...

עורך דין גירושין

המפתח לגירושין שלך = אסטרטגיה חכמה.

גירושין הוא הליך דרמטי עם השלכות עתידיות.
כמו במשחק שח-מט, לעתים טעות פתיחה אחת קטנה, עשויה להביאכם לכישלון מוחץ...
באתר תמצאו כל מה שחובה לדעת על גירושין, לרבות טיפים חיוניים.
 
מעוניינים בייעוץ גירושין? אנחנו מציעים שנדבר. טל: 03-9499555

מבוא

רוצים להתגרש? מתלבטים?
 
גירושין הינו תהליך מורכב וקשה מבחינה רגשית, במיוחד כאשר יש ילדים ברקע.
 
מטבע הדברים, למן ההתחלה, צצות מחשבות בראש ואף עולות לא מעט שאלות, כגון: האם אני באמת רוצה להתגרש? האם בן/בת הזוג שלי רוצה גירושין? איך מתחילים להתגרש? האם כדאי לי לפתוח תיק גירושין בבית הדין הרבני, או להגיש הליכי גירושין בבית משפט למשפחה? כמה יעלה לי להתגרש? איך בוחרים עורך דין גירושין? האם עדיף עורך דין גירושין יקר, או עורך דין גירושין זול גם "יעשה את העבודה" במקרה שלי? כמה זמן לוקחים גירושין? מהי הדרך הטובה ביותר לגירושין? מה מגיע לי במסגרת גירושין? האם כדאי לנסות גישור גירושין? איך לספר לילדים? וכהנה וכהנה.

                                       

    

עורך דין גירושין עמית ורד   עורך דין גירושין עמית ורד

 

אתר זה כולל מאגר משפטי מקצועי ורחב היקף של דפי מידע, הסברים, מדריכים ומאמרים משפטיים מעניינים ומגוונים, וכן שלל עצות וטיפים חיוניים, אותם הכינונו במיוחד עבורכם בתחום של גירושין, אשר בהחלט יש בהם כדי לשפוך לכם אור על הנושא ואף לסייע לכם. שכן, כפי שנאמר: "ידע הוא כוח" (פרנסיס בייקון).

 

הנכם מוזמנים לעיין במידע ואנו מקווים, כי תפיקו ממנו תועלת. כמו כן, משרדנו עומד לרשותכם בכל עניין ו/או סוגיה שיש לכם בתחום של גירושין ודיני משפחה.

 

לא מצאתם התייחסות נקודתית ו/או תשובה מספקת לסוגיה אותה חיפשתם? לא להתייאש! אל תהססו לפנות למשרדנו ואנו נשמח להעניק לכם מענה משפטי מקצועי, אישי, דיסקרטי ומהיר.

בניית אסטרטגיית גירושין חכמה

משא ומתן מוצלח מקורו אינו טמון דווקא בהחזקת הקלפים הטובים, כי אם בידיעה כיצד לשחק בהם.

 

הזירה המשפטית של גירושין בישראל הינה מסועפת ביותר. המצב החוקי כה סבוך, בין היתר, מאחר ומושפע ממארג מורכב של שתי הערכאות השונות - בית הדין הרבני ובית המשפט לענייני משפחה, חוקים  ודינים שונים, אשר בחלקם מנוגדים האחד ממשנהו, וכן שופטים ודיינים בעלי גישות והשקפות עולם שונות, ולעתים אף הפוכות זו מזו.

 

מצב הדברים הקיים בישראל, יצר תופעה הקרויה "מירוץ הסמכויות", לפיה, במקרים רבים, הצד שמיהר והקדים להגיש תביעות גירושין בערכאה המתאימה והנוחה לו, יקבע את "האג'נדה" של ניהול מאבק הגירושין, יטה את הכף לטובתו ויזכה, ככל הנראה, ביתרונות משפטיים בולטים על פני יריבו, אשר היסס, או השתהה, וכעת נאלץ להיערך למגננה. כך, תשיגו לעצמכם גם יתרון של אפקט ההפתעה, אשר, לפעמים, יש כדי להשפיע באופן משמעותי על מאזן הכוחות הפסיכולגי במסגרת הקונפליקט הקיים בין בני זוג המתגרשים.

 

מכיוון שכך, קיימת חשיבות מכרעת לשמירה של מסך ערפל וחשאיות מוחלטת וטוב תעשו, אם לא תיידעו את בן הזוג באשר לכוונתכם להתגרש, וכך גם באשר לקרוביכם, כאמרת הפתגם: "סייג לחוכמה שתיקה", וזאת כל עוד לא קיבלתם ייעוץ משפטי ושכרתם שירותי משרד עורכי דין גירושין מומחה, אשר יבצע עבורכם בניה של אסטרטגיית גירושין הוליסטית (כוללת), בהתאמה אישית, כזו אשר תתאים לכם כמו "כפפה ליד", באופן מלא ומדויק, לפי הנסיבות, הצרכים, התוכניות, המטרות והשאיפות האישיים והייחודיים שלכם.

 

לא למותר לציין, כי משפטים אינו מדע מדויק, כמו, למשל, מתמטיקה, או פיזיקה. בדיסציפלינה המשפטית של גירושין יש, לרוב, מספר פתרונות אפשריים לסוגיות שונות ולא תמיד גם קיים מתאם ישיר בין הסטאטוס החוקי ובין התוצאה המושגת בפועל. הלכה למעשה, במקרים רבים, דווקא "הטובים" נרמסים ע"י "הרעים", מאחר ולאחד יש עורך דין גירושין מתוחכם, חריף ומוצלח ואילו השני טעה בבחירה ו/או רצה לחסוך כסף ופנה אל עורך דין גירושין מתחיל, או כזה שאינו יסודי, מנוסה ומקצועי מספיק. לכן, לשאלה מה אומר "החוק היבש" עשויה להיות מבחינתכם חשיבות משנית לעומת השאלה העיקרית, והיא - כיצד, באמצעות עורך דין גירושין מקצוען, תוכלו להשיג באופן הנכון והיעיל ביותר (וכמובן חוקי) את כל המטרות המרכזיות, אשר אותן ברצונכם להשיג במסגרת גירושין שלכם.

 

חשוב מאוד שתבינו, מוקדם ככל האפשר, כי הסיסמה "אל תהיה צודק, תהיה חכם" רלבנטית ביותר לסכסוכי גירושין. שאחרת, אתם עלולים למצוא את עצמכם נרמסים ע"י עורך דין גירושין של הצד השני ומוצאים את עצמכם עוברים דרך חתחתים של סבל וגיהנום במהלך שנים, בניסיון נואש לתקן שגיאות אותן עשיתם, מאחר ולא התייעצתם בזמן עם עורך דין גירושין, או שעשיתם טעות בבחירת עורך דין גירושין, או שהקשבתם לעצות אחיתופל עליהן המליצו לכם "יודעי דבר", כגון: שכנים, מכרים, וכיו"ב.

 

גירושין הינו תהליך דרמטי ומורכב ביותר, עם השלכות עתידיות מהותיות וארוכות טווח, עליכם ועל ילדיכם. המפתח להצלחה בהליכי גירושין הוא להתנהל בחוכמה ע"י תכנון מוקדם ומתוך מחשבה מושכלת, באמצעות עורך דין גירושין מומחה, לשם בניית אסטרטגיית גירושין מקצועית ונכונה. כמו במשחק שח-מט, לעתים, טעות פתיחה אחת קטנה, עשויה להביא אתכם לידי כשלון מוחץ. אלא מאי? גירושין, כמובן, אינו משחק כלל ועיקר. אלה החיים שלכם. הטעויות של היום, עלולות להתגלות, בהמשך, כיקרות וכואבות עד מאוד עבורכם. לבניית אסטרטגיית גירושין חכמה יש, איפוא, חשיבות רבה מאוד, ולעתים אף מכרעת, על התוצאות הסופיות של הליכי גירושין. האסטרטגיה היא לב לבו של תהליך הגירושין. לכן, טוב תעשו, אם תכלכלו את צעדיכם בתבונה, באמצעות עורך דין גירושין מומחה, וזאת החל למן שלב מוקדם, ככל הניתן.

 

לפני נקיטת כל צעד, מומלץ, איפוא, לתכנן מראש ובקפידה בניית אסטרטגיה חכמה לגירושין. עורך דין גירושין מומחה יוכל לדעת ולזהות עבורכם במהרה את כל הנקודות השנויות במחלוקת במסגרת הקונפליקט, ובתוך כך לסייע לכם להבחין בין הטפל ובין העיקר. לדאבון הלב, "רבים נוהגים בעקשנות במרדף אחר הדרך שאותה בחרו לעצמם, מעטים במרדף אחר המטרה" (פרידריך ניטשה). במסגרת בניית אסטרטגיית גירושין חכמה, חשוב מאוד, לפיכך, להיות ממוקדים, ובתוך כך לקבוע ולהגדיר כבר למן התחלה את כל המטרות (הן הגלויות והן הנסתרות) הרצויות לכם בסופו של ההליך, בליווי עורך דין גירושין מומחה מטעמכם, או אז גם לתכנן את הנתיב המשפטי הנכון והיעיל ביותר ולפעול באופן מסודר ועקבי להגשמתן; כל זאת, באופן מקצועי ובהתאמה מלאה ומדויקת לנסיבות ולצרכים האישיים הייחודיים שלכם.

מי אנחנו? - מומחים לגירושין ודיני משפחה

כללי

למשרד עורכי דין, נוטריון וגישור עמית ורד בראשון לציון התמחות וניסיון עשיר בתחומי גירושין, דיני משפחה ומעמד אישי, על כל היבטיהם, לרבות בתיקי גירושין מורכבים, וכן בתחומים רלבנטיים אחרים, המשיקים לגירושין ודמי משפחה.

 

עו"ד עמית ורד מכהן בתפקיד יו"ר (משותף) ועדת ראשון-לציון במחוז תל-אביב והמרכז של לשכת עורכי הדין בישראל.

 

המשרד מתאפיין בטיפול מקצועי ואיכותי, עם השקעה רבה בכל תיק גירושין, אגב תשומת לב מרבית לכל פרט.

 

חשוב להדגיש, כי אין תיק גירושין הזהה למשנהו. כל תיק גירושין הוא "עולם ומלואו". איננו מאמינים ב"תביעות גירושין סטנדרטיות" ו/או "טיפול גירושין סטנדרטי". כל לקוח זוכה אצלנו לתכנון אסטרטגי וטקטי ספציפיים, 'הנתפרים' בהתאמה אישית ומדויקת, לפי נסיבותיו, צרכיו ומטרותיו הייחודיים. במשרדנו, כל הטיפול מבוצע באופן אישי אך ורק ע"י עורך דין גירושין מנוסה, המלווה אתכם לכל אורך הדרך ותמיד זמין עבורכם, לכל שאלה ו/או עניין, בכל רגע נתון (בניגוד לטיפול של מזכירה, סטודנט/ית למשפטים, מתמחה, וכדומה, כפי שמשרדים מסוימים נוהגים).

 

אנו נוכל לגבש עבורכם את האינטרסים המהותיים שלכם בקשר עם הליכי גירושין, ובתוך כך למקד אתכם במטרות ובנושאים, אשר באמת חשובים לכם, זאת כדי לגבש ולבנות באופן אישי עבורכם אסטרטגיה של גירושין, המתאימה והנכונה לכם ביותר.

 

במידת הצורך, ובהתאם לנסיבות, אנו נדע לנתב ונוביל אתכם יד ביד באופן אישי וצמוד, בין אם לפתרון הסכסוך בדרך של משא-ומתן מושכל להשגת גירושין בהסכמה, לרבות בחינת האפשרות של הליך גישור גירושין, ע"י עורך דין גירושין ומגשר גירושין עמית ורד, ככל שיש "עם מי לדבר" בצד השני, אם וכאשר יבשילו הדברים לשלב זה, ובין אם, לחילופין, נילחם עבורכם באופן תקיף, נמרץ ונחוש ביותר במסגרת ערכאות משפטיות; כל זאת, לשם שמירת מקסימאלית על האינטרסים, הזכויות והמטרות שלכם בגירושין.

 

היחס ללקוח הינו אישי, חם, סבלני, אנושי ורגיש, כמתחייב מהצורך לתמוך בו בשעותיו הקשות, בתקופת משבר גירושין אליו נקלע.

 

לתשומת לב, בשל ריבוי ההליכים והמורכבות הכרוכה בניהול תיקי גירושין, מושקעות במצטבר שעות רבות מאוד של עבודה משפטית מאומצת בכל תיק. לכן, איננו מתחייבים לקחת על עצמנו ולטפל בכל תיק גירושין של כל לקוח הפונה אלינו, על-מנת שנוכל להעניק טיפול משפטי מקצועי, מדוקדק, אישי ומסור בכל תיקי הגירושין של לקוחות המשרד, באיכות הגבוהה ביותר, כמו גם זמינות ונגישות מרביים לכל לקוח.

 

תעריפי שכר-טרחת עורך דין גירושין בתיקים המטופלים במשרד הינם קבועים. כל תיק גירושין מתומחר במפורט ובמדויק לאחר פגישת ייעוץ מקיפה עם הלקוח, לאחר קבלת הנתונים הרלבנטיים, בחינת הצרכים הספציפיים של הלקוח, וכיו"ב. כמו כן, אנו חותמים על הסכמי שכר-טרחת עורך דין מול כל לקוח באופן מסודר ומפורט, כדי שתדעו, מראש ובמדויק, מהם השירותים המקצועיים אותם תקבלו מאיתנו ועל מה אתם משלמים.

 

זאת ועוד, לצד טיפול בתביעות גירושין, המשרד מספק שירותי גישור גירושין, בהם בני הזוג מטופלים ע"י עורך דין ונוטריון עמית ורד, בהיותו הן עורך דין גירושין והן מגשר גירושין ומשפחה מוסמך ומנוסה, במטרה להגיע בכוחות משותפים ואגב תקשורת ישירה וחיובית לידי גירושין בהסכמה, באופן מכובד, נעים, ומהיר. לתשומת לב, תעריפי שכר-טרחת עורך דין עבור ניהול הליך גישור גירושין הינם נמוכים באופן משמעותי לעומת ניהול של תיק גירושין בערכאות.

 

המשרד זכה להוקרה ומוניטין בתחום של גירושין ושל דיני משפחה. משרדנו חתום על הצלחות והישגים ויש לו מאות לקוחות מרוצים בתחום של גירושין, מאז היווסדו בשנת 1998 ועד היום.

 

אנו מסתכלים לכל לקוח בעיניים, לפי שאנחנו מסתכלים על הניירת המשפטית שלו ועל השורה האחרונה של תיק גירושין. ולאחר שהכרנו אותו, התוודענו אליו וירדנו לעומק התמונה, בהחלט נוכל להציע ללקוח מענה אישי הולם ופתרונות מקצועיים לכל צורך משפטי שיש לו.

 

אנו מאמינים, כי חזון ומחשבה יוצרים מציאות, ולפיכך פועלים בתחכום, בנחישות ובעוצמה רבה, בכל האמצעים ובכל זמן נתון, לשם שמירת וקידום האינטרסים של לקוחותינו בדבקות בעניינים ובתיקים של גירושין ושל דיני משפחה, לשם מתן המענה, הפתרונות והתוצאות המיטיבים ביותר עבורם, במטרה להובילם להצלחה, בכל פעם מחדש. כל זאת, אגב חתירה תמידית למצוינות שירותית ומקצועית וניווט הנושא המשפטי שבטיפול במסלול היעיל, הנכון והמתאים ביותר, לפי המאפיינים והצרכים האישיים הייחודיים של כל לקוח.

 

בשביל זה אנחנו כאן.

שירותי המשרד בתחום גירושין ודיני משפחה

המשרד מטפל בתחום של גירושין ושל דיני משפחה, על כל היבטיהם, לרבות תחומי משפט המשיקים להם.

 

להלן רשימה (לא ממצה) של הנושאים:

 

 • משמורת ואחזקת ילדים (קטינים)
 • הסכם שלום בית לחילופין גירושין
 • הסדרי ראיה של ילדים (קטינים)
 • שינוי הסכם גירושין
 • תביעות פירוק שיתוף (חלוקת רכוש)
 • תביעות רכושיות וממוניות במסגרת גירושין
 • עריכת הסכם ממון במהלך נישואין
 • תביעות וסעדים לשמירת זכויות בגירושין
 • עריכת הסכמי ממון לידועים בציבור
 • גישור גירושין / הליכי גירושין בהסכמה
 • אישור הסכם ממון בפני נוטריון
 • תובענות להתרת נישואין
 • תביעות גירושין (גט)
 • ענייני אפוטרופסות / מינוי אפוטרופוס
 • תביעות לשלום בית
 • תביעות לאיזון משאבים
 • תביעות מזונות
 • אישה מורדת / בן מורד
 • הגדלת מזונות / הפחתת מזונות
 • זכויות ותביעות בנושא ידועים בציבור
 • תביעות לדמי מדור ואחזקתו
 • התרת נישואין
 • מדור שקט ושלו / מדור ייחודי (ספציפי)
 • סעדים זמניים בגירושין (צו מניעה, עיקול, ועיכוב יציאה, כו')

פגישת ייעוץ בנושא גירושין ודיני משפחה

סוף מעשה במחשבה תחילה, אומר הפתגם. כך, גם בגירושין. פגישת ייעוץ עם עורך דין גירושין מהווה נדבך אקוטי. במידה והנכם שוקלים להתגרש, או החלטתם להתגרש, או שהצד השני מספר לכם שהוא רוצה להתגרש, חשוב מאוד לפנות בדחיפות לקבלת ייעוץ משפטי מקצועי.

 

לאור העובדה, כי בישראל קיימות שתי מערכות דיוניות  - זו של בית הדין הרבני וזו של בית המשפט לענייני משפחה, במקרים רבים הצד 'המתקיף' ראשון ונוקט בהליכים זוכה ביתרון משפטי משמעותי ניכר (מה שקרוי - 'מרוץ הסמכויות'), כמו גם  ביתרון פסיכולוגי בלתי מבוטל. בנוסף, אתם עלולים לעשות טעויות בהתנהלות, העשויות לגרום לכם לנזקים חמורים, לעתים אף בלתי הפיכים, בשל חוסר הבנה של המשמעויות המשפטיות של צעדיכם.

 

במסגרת פגישת ייעוץ גירושין (הכרוכה בתשלום) נסביר לכם באופן מפורט ומעמיק את זכויותיכם וחובותיכם המשפטיות ואת תמונת המצב המשפטי הרלבנטית לגביכם, וכן מהם המהלכים המרכזיים המומלצים, אשר, לדעתנו, עליכם לבצע בהמשך. בנוסף, נעניק לכם כלים לצורך גיבוש אסטרטגיית גירושין, הנכונה והמתאימה לכם.

 

לתשומת לב, מדובר בפגישה בת כשעתיים. כמו כן, רצוי מאוד להכין שאלות מראש ואף להצטייד במסמכים רלבנטיים (אם יש), כדי שנוכל להפיק מהפגישה את המרב האפשרי ואנו נספק לכם תמונה ממוקדת בכל הקשור לנושא גירושין שלכם.

 

בסיום הפגישה, תוכלו לקבל הצעת מחיר מפורטת לטיפול בתיק גירושין מטעמכם. היה ותבחרו לשכור את שירותי המשרד - תקוזז עלות הפגישה מתוך שכר הטרחה בגין הטיפול עבור עריכת הסכם גירושין, תיק גירושין, וכו'.

יצירת קשר

גולשים נכבדים,

 

אם התרשמתם ממשרדנו והנכם מעוניינים לקבל מאיתנו ייעוץ משפטי ו/או להנות מהשירותים המשפטיים שלנו בתחום של גירושין ו/או של דיני משפחה, הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר לתאום פגישה באווירה נעימה ונשמח לסייע ולהציע לכם מענה ופתרונות מקצועיים ומותאמים אישית לנסיבות, לצרכים, למטרות ולשאיפות הייחודיים שלכם.

 

למשרד הצלחות רבות בסיום תיקי גירושין בזמן קצר עם תוצאות מצוינות ומשביעות רצון עבור הלקוחות שלנו.

 

בואו תהיו גם אתם לקוחות מרוצים. נשמח לראותכם ולהכירכם.

 

לתיאום פגישה בנושא גירושין ודיני משפחה, התקשרו כעת: 03-9499555 (רב-קווי)

טיפים ועצות חיוניים למתגרשים

אתרי אינטרנט רבים העוסקים בתחום של גירושין מציעים לכם טיפים ועצות למיניהם, אשר מטרתם, לשפוך לכם אור על הנושא ולעתים אף במטרה לנסות, לכאורה, לשפר את יכולתכם להתמודד עם התהליך של גירושין.

 

ברם, המציאות אינה כה פשוטה. הנושא של גירושין הינו סבוך ומורכב, עד מאוד, מן הבחינה המשפטית. לכן, אלא אם כן הנכם עורכי דין גירושין, רצוי שתפנו בהקדם האפשרי לקבלת ייעוץ משפטי אישי ובלתי אמצעי, עם עורך דין לגירושין, ואף תדאגו לשכור לעצמכם את שירותיו של עורך דין כזה. שכן, לטיפול מקצועי של מומחים - אין שום תחליף. זו העצה החשובה והטובה ביותר, אשר אנו נוכל לתת לכם. וכפי שכבר נאמר (מדרש משלי): "די לחכימא ברמיזא"...

 

מכל מקום, מטרת הטיפים והעצות למתגרשים, המוגשים באתר זה, אינה להפוך אתכם להיות עורכי דין גירושין, אלא אך ורק לפרוש לעיונכם את הכללים הבסיסיים הרלבנטיים החלים בהליכי גירושין בישראל; ובתוך כך, אף להזהיר אתכם מפני ביצוע של טעויות, אשר עלולות להביא אתכם לכישלון במערכה כולה, ואשר, בדיעבד, אתם עשויים להצטער עליהן ולשלם בגינן מחיר יקר וכואב.

 

להלן רשימה חלקית של הטיפים והעצות, אותם תוכלו לקרוא כאן באתר:

 

 • עשרת הדברות למתגרשים
 • הצעדים הראשונים - איך מתחילים גירושין?
 • איך לבנות אסטרטגיית גירושין חכמה?
 • טיפים לניהול משא-ומתן מוצלח בסכסוך גירושין
 • עריכת הסכם גירושין חכם
 • אשתך הקדימה אותך בתביעת גירושין, מה לעשות?
 • בעלך הקדים אותך בתביעת גירושין, מה לעשות?
 • הליך גישור גירושין, או הגשת תביעת גירושין?

טיפים ועצות למתגרשים

האם הפתרון של גישור גירושין עשוי להתאים לכם?

במקרים רבים, הליך גישור גירושין מהוה אלטרנטיבה יעילה לפתרון סכסוכי גירושין.

 

אנו מנהלים במשרדנו הליכי גישור גירושין לזוגות המעוניינים להתגרש בהסכמה הדדית, אגב הידברות בתקשורת ישירה וחיובית ביניהם, באווירה נעימה ורגועה, באמצעות עורך דין מגשר גירושין עמית ורד, המסייע לצדדים, באופן מקצועי וכמובן גם ניטרלי לחלוטין, למצוא מכנה משותף ופתרונות לגיבוש הסכם גירושין מכובד והוגן, כל זאת באחוזי הצלחה גבוהים.

 

גישור גירושין יכול לחסוך לכם הרבה זמן, אנרגיה וכסף, ויש לו יתרונות רבים. עם זאת, לא כל מקרה עשוי להתאים לגישור גירושין, ולכן יש לבחון מראש ובקפידה את הנסיבות הספציפיות לגופן.

 

לתשומת לבכם, באתר זה ישנה קטגוריה מקצועית מיוחדת, נפרדת ורחבת היקף הכוללת מאגר מידע רב ומעניין על הנושא של הליך גישור גירושין.

 

אם ברצונכם לקרוא מידע נוסף על גישור גירושין כאן באתר - נא לחצו על הקישור הבא.

גישור גירושין

מאגר מידע מקצועי (מדריכים, מאמרים, חקיקה, ועוד)

גירושין הינו נושא מסועף. המצב החוקי בישראל מושתת על ממארג מורכב של הערכאות השונות והמקבילות (בית המשפט לענייני משפחה ובית הדין הרבני), חוקים ודינים שונים ורבים, אשר בחלקם מנוגדים, וכן שופטים ודיינים בעלי גישות והשקפות עולם שונות, לעתים אף הפוכות האחת מרעותה.

 

באתר זה אנו הושקעו מאמצים רבים להגיש לכם מידע רב ככל הניתן לגבי הנושא של גירושין ודיני משפחה. עם זאת, מאחר וכל מקרה הינו ייחודי, ומאחר ובלתי ניתן ללמד את כל הסודות הפרקטיים במסגרת האינטרנט, יש לזכור, כי לא ניתן לייצר כאן ולהביא לכם עבורכם מתכון קסם, או ליתן לכם הוראות מדויקות כמו שיש בספר בישול, להצלחת הליך הגירושין שלכם.

 

הדרך המומלצת ביותר הינה לשכור שירותי של עורך דין גירושין מיומן.

 

במקביל, חשוב מאוד שתקראו כמה שיותר מידע על הנושא של גירושין, ממספר רב של מקורות איכותיים נוספים, כמו אתר זה.

 

כחלק מהשירות אותו מעניק משרד עורכי דין, נוטריון וגישור עמית ורד עבור קהל לקוחותיו והגולשים באתר, אנו מגישים לכם להלן מידע משפטי נלווה ורלבנטי בתחום גירושין ודיני משפחה.

 

ערכנו עבורכם דפי מידע, הסברים, טיפים, מאמרים ומדריכים משפטיים על גירושין ודיני משפחה, רשימת אתרים רשמיים (ממשלתיים) הכוללים מידע מקצועי בגירושין, אתרי אינטרנט מעניינים נוספים על גירושין, כתבות ברשת, חקיקה רלבנטית, ועוד.

 

להלן רשימה חלקית של המידע אותו תוכלו למצוא במאגר:

 

 • הסכם גירושין
 • הסכם שלום בית ולחילופין גירושין
 • הליך גישור גירושין
 • הליכי גירושין בהסכמה
 • הסכמי ממון (טרום נישואין, במהלך נישואין, ידועים בציבור)
 • מזונות ילדים
 • מזונות אישה
 • משמורת ילדים
 • משמורת משותפת
 • הסדרי ראיה
 • עילות גירושין
 • סעדים זמניים בהליכי גירושין
 • בית המשפט לענייני משפחה
 • בית הדין הרבני
 • חזקת השיתוף בהליכי גירושין
 • איזון משאבים בהליכי גירושין
 • חלוקת רכוש בהליכי גירושין
 • ידועים בציבור
 • הסכם גירושין סטנדרטי לעומת מקצועי (טיפים מהפרקטיקה)
 • שאלות ותשובות (Q&A) בנושא גירושין, גישור גירושין, מזונות
 • ועוד...

 

לכניסה למאגר מידע מקצועי על גירושין - נא לחצו על הקישור הבא.

מידע מקצועי על גירושין

מילון מונחים

במהלך תהליך גירושין, יתכן ותפגשו מונחים רבים, השגורים בפי עורך דין גירושין, אולם הם אינם ידועים ומובנים לכם.

 

כדי לסייע לכם בנושא, אנו מגישים לכם מילון גירושין בו תוכלו למצוא הסברים קצרים על מונחים בולטים בתחום גירושין (המילון מתרכז במשמעות המשפטית שיש לכל מונח בתחום גירושין).

 

במידה ומצאתם מונח אשר אינו מופיע במילון, נודה לכם אם תעדכנונו, כדי שנוכל לשפר השירות ולהרחיב המידע המצוי באתר, ככל האפשר, לרווחת הגולשים.

 

לתשומת לב, מילון מונחי גירושין מסודר לפי סדר האלפבית. שיהיה בהצלחה!

מילון מונחי גירושין

יועצים, מומחים ושירותים נלווים בתחום

במסגרת טיפול משפטי של משרד עורכי דין גירושין, לעתים יש צורך בליווי של מומחים שונים.

 

לפיכך, במסגרת טיפול משרדנו בתיקי גירושין, אנו משתפים פעולה ומצויים בקשרי עבודה שוטפים והדוקים עם גורמים נוספים, ובכלל זאת: יועצים, מומחים וחברות המספקים ללקוחותינו שירותים משיקים רלוונטיים לתיקי גירושין, כגון: פסיכולוגים, מאמנים אישיים, משרדי חקירות, מאמנים זוגיים, ועוד.

לייעוץ משפטי או תיאום פגישה, צרו קשר עכשיו:

בטלפון: 03-9499555 (רב קווי)
בדוא"ל: info@amitvered.co.il

או מלאו פרטים בטופס הבא:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין ואינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצדכם. אנו נחזור אליכם בהקדם. סודיות מובטחת.

צור קשר ללא התחייבות

מעוניין לקבל מידע וטיפים (דיוור)

נושאים לעיון

קניית / רכישת דירה

קניית / רכישת דירה

מכירת דירה

מכירת דירה

לחיצת יד בין אנשים

מקרקעין ומיסוי נדל"ן

דף עם זכוכית מגדלת ומילת גירושין

גירושין

גשר מעל לנהר

גישור גירושין

הסכם ממון

הסכם ממון

צוואה

צוואה

נוטריון בראשון לציון

נוטריון בראשון לציון

מאמרים

מה חדש?

שלום וברוכים הבאים

אנו שמחים לארח אתכם באתר הייחודי של משרד עורכי דין עמית ורד.

אנו משקיעים מאמצים רבים כדי לספק לכם מידע איכותי, הכולל הסברים, טיפים, מדריכים ומאמרי עורכי דין.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל ענין.

גלישה מהנה ומועילה.

 

ספטמבר 2013

עו"ד לירן יגודה, שכיהן בעבר כסגן יו"ר מחוז ת"א והמרכז בלשכת עוה"ד הצטרף כשותף למחלקת הנדל"ן במשרד.

 

ינואר 2016

באתר עלו מדריכים מקיפים

בנושא קניית ומכירת דירה

מעודכנים לשנת 2016.

מוזמנים לעיין. תודה.

 אנא מלאו את הקוד המופיע בתמונה

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

מעוניין לקבל מידע וטיפים (דיוור)
עמית ורד - משרד עורכי דין

מוזמנים לפנות אלינו גם בטלפון

03-9499555

050-7266555

הפניה הינה ללא התחייבות כל שהיא מצדכם. סודיות מובטחת.